[wp-story id="118872"] Acarsan’dan BANETTİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.090,4500
 • EURO
  $1,0859
 • ALTIN
  $61.035,0000
 • BIST
  1,1646
Acarsan’dan BANETTİ

Acarsan’dan BANETTİ

Acarsan Holding, gıda sektöründeki gözde markası Banetti standında ikram etiği fıstıklı makarna ile katılımcılardan tam not aldı   8.Tarım, Tarım Teknolojileri Hayvancılık Fuarı ile 13. Gıda Fuarı’nda bir ilki gerçekleştiren Acarsan Holding, gıda sektöründeki gözde markası Banetti standında ikram etiği fıstıklı makarna ile katılımcılardan tam not aldı. Fıstık sosu ile yapılan makarnanın çok beğenildiğini dile […]

Acarsan Holding, gıda sektöründeki gözde markası Banetti standında ikram etiği fıstıklı makarna ile katılımcılardan tam not aldı

 

8.Tarım, Tarım Teknolojileri Hayvancılık Fuarı ile 13. Gıda Fuarı’nda bir ilki gerçekleştiren Acarsan Holding, gıda sektöründeki gözde markası Banetti standında ikram etiği fıstıklı makarna ile katılımcılardan tam not aldı. Fıstık sosu ile yapılan makarnanın çok beğenildiğini dile getiren ve gıda sektöründeki yatırımları hakkında bilgi veren Acarsan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Acar, 2017 yılına noodle makarna üretimiyle başladıklarını söyledi.

Fuarın önceki yıllara göre çok daha hareketli geçtiğini ve ilginin yüksek olduğunu dile getiren Mesut Acar, “İnşallah başladığı gibi yoğun ilgi ile tamamlanır. Bu yoğunluk çok memnun edici. Hem stant kuran hem de ziyaret eden herkesin yüzü gülüyor. Biz de Türkiye’de bir ilk olarak fıstıklı soslu makarna yaptık ve ziyaretçilerimize ikram ediyoruz. Büyük de beğeni topladı” dedi.

Banetti markasıyla tüm dünyada tanınır ve en çok tercih edilir marka haline gelmek istediklerini dile getiren Mesut Acar, “Geçtiğimiz yıl üretimine başladığımız makarna sektöründe, bu yılda noodle hazır makarna üretimine başladık. Un, irmik ve makarna üretiminin ardından hazır makarna üretimi ile de ürün gamımızı taçlandırdık. Şu anda 32 ülkeye ihracatımız söz konusu ve üretimimizin yüzde 55’i dış piyasaya gidiyor” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM