[wp-story id="118872"] Ali Peri “Partide küsme zamanı değil – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.493,9200
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.581,7400
 • BIST
  1,1781
Ali Peri “Partide küsme zamanı değil

Ali Peri “Partide küsme zamanı değil

CHP milletvekili aday adayı Ali Peri” Şu anda liste kavgası değil Cumhuriyet kavgası yapılmalı.CHP iktidar olacaktır.  Ben 25 Haziran sabahına kadar kapı kapı dolaşıp CHP iktidarı Muharrem İnce’yi ise başkan yapmak için çalışacağız.” Partide küsme değil, el ele verme zamanı CHP milletvekili aday adayı Ali Peri sıralamada olmamasına rağmen 1.sıradaki aday gibi gece gündüz çalışacağını […]

CHP milletvekili aday adayı Ali Peri” Şu anda liste kavgası değil Cumhuriyet kavgası yapılmalı.CHP iktidar olacaktır.  Ben 25 Haziran sabahına kadar kapı kapı dolaşıp CHP iktidarı Muharrem İnce’yi ise başkan yapmak için çalışacağız.”

Partide küsme değil, el ele verme zamanı

CHP milletvekili aday adayı Ali Peri sıralamada olmamasına rağmen 1.sıradaki aday gibi gece gündüz çalışacağını belirterek sözlerine şöyle devam etti;”Şimdi CHP’de bazı arkadaşlar  sıralama yerlerini beğenmeyerek istifa ediyorlar. Şu anki durumun sıralama beğenme değil, Cumhuriyet’i yaşatma, bayrağa sahip çıkma ve  Çoklu parlamenter sisteme yeniden kavuşma zamanı. Burada önemli olan vatandır, ülkenin birliğidir.Küsme zamanı değil, el ele verip CHP’yi  iktidar etme zamanıdır.Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı etme zamanıdır.”dedi.

Milletim ne görev verirse yaparım

Peri “Ben  CHP’nin neferiyim. üyelerim ve milletim ne görev verirse yaparım. Bana Milletvekilliği görev verilirse Milletvekili olurum. Belediye Başkanı görevi verilirse  belediye başkanı olurum. Bana sırada  üye görevi verirse üye olurum. Ben partini neferiyim. CHP Bu ülkede her yurttaşa lazım. CHP olmazsa  Laik Cumhuriyet  Türkiye’nin yok oluşudur. Bunun için partide istifa eden küsen arkadaşlar el ele verip  CHP’yi iktidar etmek için mücadele vermelidirler. Ben 25  haziran sabahına kadar  mahalle mahalle dolaşarak  seçim çalışmalarına  1. sıradaki aday gibi çabalayacağım. Bu özveriyi tüm üyelerden aday adaylardan beklerim.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM