[wp-story id="118872"] Arpacıoğlu: ”25 Haziran Sabahı Huzur Güneşi Doğacak” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.964,4600
 • EURO
  $1,0040
 • ALTIN
  $58.601,4100
 • BIST
  1,1603
Arpacıoğlu: ”25 Haziran Sabahı Huzur Güneşi Doğacak”

Arpacıoğlu: ”25 Haziran Sabahı Huzur Güneşi Doğacak”

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Ömer Arpacıoğlu, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinin Türkiye açısından çok önemli olduğunu, 15 yıldır ülkenin üzerinde dolaşan karabulutların dağılarak 25 Haziran sabahı ülkenin üzerine huzur güneşinin doğacağını söyledi. Araban ve Yavuzeli ilçelerini ziyaret ederek ilçe yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Arpacıoğlu,”  15 yıldır ülkeyi […]

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Ömer Arpacıoğlu, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinin Türkiye açısından çok önemli olduğunu, 15 yıldır ülkenin üzerinde dolaşan karabulutların dağılarak 25 Haziran sabahı ülkenin üzerine huzur güneşinin doğacağını söyledi.

Araban ve Yavuzeli ilçelerini ziyaret ederek ilçe yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Arpacıoğlu,”  15 yıldır ülkeyi yöneten AKP hükümetinin uyguladığı yanlış politikalar ve baskılardan insanlar artık bıktı. Artık şu açık ve net bir şekilde görülüyor ki, ne ekonomi, ne eğitim, ne sağlık gibi bir çok alanda halk perişan edilmiş durumda. Vatandaşlarımız 24 Haziran’da kullanacağı oylarla bunların hesabını soracak. Bunu her yerde çok net bir şekilde görüyoruz” dedi.

İYİ PARTİ’NİN YOLU KESİLMEYE ÇALIŞILDI

Prof. Dr. Ömer Arpacıoğlu, İYİ Parti’nin kuruluşu aşamasında yolunun kesilmeye çalışıldığı gibi seçimlere girmemesi için de her türlü zorluğun karşısına çıkarıldığını ifade ederek,” İYİ Parti kurulurken, Genel Başkan Meral Akşener’e salon bile verilmemesi için insanlara baskı yapıldı. Seçim kararı alındıktan sonra İYİ Parti’nin seçimlere katılmaması için zorluklar çıkarıldı. Ama biz bunların hepsini aştık ve şimdi iktidar yürüyüşüne başladık. 25 Haziran sabahı Türkiye İYİ Parti iktidarına uyanacak. İnsanların üzerindeki baskılar son bulacak. Ülke, yeni bir sayfa açarak doğru politikalarla halkın huzur ve güven içerisinde yaşayacağı bir duruma gelecek.  Ekonomi çökmüş durumda, esnaf, işçi, sanayici, işadamı tüm kesimler içinde bulunduğu krizden çıkmaya çalışıyor. Türkiye’nin sorunları çok fazla, maalesef kurulan korku imparatorluğu nedeniyle kimse bunları dillendiremiyor. İYİ Parti, herkesin özgürce konuşabileceği, sorunları, sıkıntıları her platformda dile getirebilmesi için iktidara taliptir” diye konuştu.

İYİ PARTİ İKTİDARA YÜRÜYOR

Arpacıoğlu, Araban ve Yavuzeli ziyaretlerinde İYİ Partiye gösterilen ilginin de çok iyi olduğunu sözlerine ekleyerek,” Bizim gibi her türlü engelleme ile karşı karşıya çıkan partilerin büyük şehirlerde örgütlenmesi kolay ama küçük bölgelerde çok zor. Çünkü, insanlar baskı ile karşı karşıya kalabiliyor. Baskılara rağmen halkımız akın akın İYİ Parti’ye gelerek destek veriyor. İYİ Parti iktidara emin adımlarla yürüyor” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM