UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.269,4400
 • EURO
  $0,7634
 • ALTIN
  $42.727,6000
 • BIST
  1,1405
Başkan Tahmazoğlu yetimleri sevindirdi

Başkan Tahmazoğlu yetimleri sevindirdi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 1 Ekim Dünya Çocuklar Gününde belirlenen 100 yetim çocuğa ayakkabı hediye ederek onları sevindirdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 1 Ekim Dünya Çocuklar Gününde belirlenen 100 yetim çocuğa ayakkabı hediye ederek onları sevindirdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yetim Koordinasyon Merkezine kayıtlı çocuklarla bir araya geldi. Şahinbey Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törene yetim anneler ve çocuklar katılırken, 55 erkek 45 kız çocuğuna ayakkabı dağıtımı gerçekleştirildi.

“En kıymetli varlıklarımız”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çocukların gelecek adına iyi yetiştirilmesi gerektiğini belirterek, “1 Ekim Dünya Çocuklar Günü’nün hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle bu gün çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız ve gelecekle olan köprümüz. Çocuklar, Rabbimin bize birer emaneti. Çocukların bizlerin üzerinde hakları var. Biz onların anne ve babasıyız diyerek her şeyi yapma hakkına da sahip değiliz. Onlar için öncelikle yapmamız gereken şey çocuğa güzel bir isim koyarak, helal lokma yedirip, fıtratı üzerinden büyütmek. Çocukları doğru bir şekilde yetiştirip bu dünya ya ve ahirete hazırlamak gerekir. Çocuklar 14 yaşına gelene kadar birer melektir. Bir melek yanımıza gelse ona nasıl davranırsak, çocuklara da öyle davranmamız gerekir. İmam Ali (A.S) ‘Çocuğun kalbi ekilmemiş tarlaya benzer, ne ekersen tutar’ diyor. Çocuklarımıza ne öğretirsek büyüdüğünde de o olacak. Şahinbey Belediyesi olarak 560 tane park yaptık. Çocuklarımıza oynayabilecekleri mekanlar oluşturduk. Çünkü çocuk oyunla ve neşe ile büyüyecek “dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM