[wp-story id="118872"] Böylesi ne görüldü ne de duyuldu! – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.946,5100
 • EURO
  $0,9987
 • ALTIN
  $58.515,7800
 • BIST
  1,1601
Böylesi ne görüldü ne de duyuldu!

Böylesi ne görüldü ne de duyuldu!

İşçi alımını Cumhurbaşkanına teşekkür ilanıyla duyurdu! Kilis’te bir fabrikaya aldığı işçileri Cumhurbaşkanına Recep Tayyip Erdoğan’a  Teşekkür ilanıyla gazetelerde duyurdu. Kilis Organize Sanayide Bayteks Tekstil san ve tic. A.Ş gazetelere  ilanlar vererek 58 işçi aldığını Cumhurbaşkanına ilan yoluyla duyurdu. Bu zamana kadar aldığı her işçi için böyle bir ilan yapmışlar mı?  Peki işçi çıkarmaya kalksalar acaba […]

İşçi alımını Cumhurbaşkanına teşekkür ilanıyla duyurdu!

Kilis’te bir fabrikaya aldığı işçileri Cumhurbaşkanına Recep Tayyip Erdoğan’a  Teşekkür ilanıyla gazetelerde duyurdu.

Kilis Organize Sanayide Bayteks Tekstil san ve tic. A.Ş gazetelere  ilanlar vererek 58 işçi aldığını Cumhurbaşkanına ilan yoluyla duyurdu.

Bu zamana kadar aldığı her işçi için böyle bir ilan yapmışlar mı?

 Peki işçi çıkarmaya kalksalar acaba yine ilan verecek mi?

 “İstihdam büyümemize Cumhurbaşkanımız  etkili olduğu”

Bayteks yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gürkan BAYRAM yaptığımız görüşmelerde yaptığı açıklama,” güçlü bir Türkiye sevdasıyla hedefimizi büyük tutmaktayız. Bu Bağlamda Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan istihdam  seferberliğine  destek  vermek üzere  süreç ve istihdam büyümelerimize hız verdik. 2016 aralık ilk yarısında  142 çalışan ile devam ediyor olduğumuz üretkenlik mücadelemize  58 çalışan daha ekleyerek sadece 3 ay gibi bir zaman diliminde  %40,8’lik büyüme yaptığımız için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür  ettik.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM