[wp-story id="118872"]  Bozgeyik’te durmak Yok – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.989,3300
 • EURO
  $1,0048
 • ALTIN
  $58.928,1300
 • BIST
  1,1595
 Bozgeyik’te durmak Yok

 Bozgeyik’te durmak Yok

 CHP’nin genç Milletvekili aday adayı olan Ahmet Bozgeyik adaylık açıklaması yaptıktan sonra ilçeleri gezerek onlardan destek alıyor. 24 haziran’da yapılacak olan Genel seçimlerde CHP Milletvekili aday adayı Ahmet Bozgeyik seçim çalışmalarına   erken başladı.  Ben neferim Seçim çalışmalarına erken başlayan  Bozgeyik ben partinin neferiyim diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:”  CHP’nin gençlik kollarından, başkanlığından  tutun partinin birçok görevlerinde […]

 CHP’nin genç Milletvekili aday adayı olan Ahmet Bozgeyik adaylık açıklaması yaptıktan sonra ilçeleri gezerek onlardan destek alıyor.

24 haziran’da yapılacak olan Genel seçimlerde CHP Milletvekili aday adayı Ahmet Bozgeyik seçim çalışmalarına   erken başladı.

 Ben neferim

Seçim çalışmalarına erken başlayan  Bozgeyik ben partinin neferiyim diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:”  CHP’nin gençlik kollarından, başkanlığından  tutun partinin birçok görevlerinde etkin şekilde yer aldım. Parti tabanı genç kendisinden biri istiyor. Bu bilinçle aday adayı oldum. Şu anda çalışmalarımı aralıksız sürdürüyorum. Tüm ilçe ve belde teşkilatını gezerek onları  ziyaret ettim. Ben bu partinin bir neferiyim.”dedi.

 Bu seçim çok önemli

Bu seçimin çok önemli olduğunu beyan eden Bozgeyik,” Bu seçimde  Cumhuriyet’in car olma yok olma seçimi. Ya da çok parlamenter sistemi koruyacağız. Ya da dikta bir yönetim olan başkanlık sistemi gelecek. Ben bu bilinçle gece gündüz demeden çalışmalarıma başladım.”dedi.

 CHP İktidar olacak

CHP’nin halkın içinde  büyük sempati topladığını belirten Bozgeyik,”  16 Yıllık AK Parti iktidarı yıkılacak.  Cumhuriyet Halk Partisi iktidar zorlayacaktır. Muharrem İnce  Başkan olduktan sonra tekrar çoklu parlamenter sisteme geçecektir. Bunu gittiğimiz her yerde  bize  söylüyorlar ve destekliyorlar. Vatandaş bize öyle bir güven duyuyor ki, seçimlerde sandıklarda CHP patlaması olacaktır.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM