[wp-story id="118872"] CHP Şahinbey Özpolat’la şaha kalkacak – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.717,2400
 • EURO
  $1,0739
 • ALTIN
  $61.573,3600
 • BIST
  1,1610
CHP Şahinbey Özpolat’la şaha kalkacak

CHP Şahinbey Özpolat’la şaha kalkacak

CHP’de milletvekili aday adaylığı için istifa eden Şahinbey ilçe başkanı Av. Hüseyin Yalçın’ın yerine Uğur Özpolat seçildi. Partiler Özpolat’la partimiz şaha kalkacaktır.”diyor.   CHP iktidar edeceğiz CHP Şahinbey yeni ilçe başkanı Uğur Özpolat,” CHP’yi  Gaziantep’te ve Türkiye’de iktidar etmek için  gece gündüz demeden çalışmalarımız yapacağız. Hüseyin Yalçın başkanın istifası ile çalışmalarımız aksamayacaktır.  Daha güçlenerek aratarak […]

CHP’de milletvekili aday adaylığı için istifa eden Şahinbey ilçe başkanı Av. Hüseyin Yalçın’ın yerine Uğur Özpolat seçildi. Partiler Özpolat’la partimiz şaha kalkacaktır.”diyor.

 

CHP iktidar edeceğiz

CHP Şahinbey yeni ilçe başkanı Uğur Özpolat,” CHP’yi  Gaziantep’te ve Türkiye’de iktidar etmek için  gece gündüz demeden çalışmalarımız yapacağız. Hüseyin Yalçın başkanın istifası ile çalışmalarımız aksamayacaktır.  Daha güçlenerek aratarak büyüyecektir. CHP’yi iktidar etmek için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz.”dedi.

Küskünlük bitecek; iktidarlık için kenetleneceğiz

CHP Şahinbey de göreve gelir gelmez parti tabanında büyük hareketlik gözlendiğini belirten Özpolat,” Partide küskünlükler bitecek. El ele verip CHP’yi iktidar etmek için mücadele edeceğiz., Bana verilen  bu görevi başarıyla yapmak için elimden geleni yapacağım. Seçim sürecine girdiğimiz bu günlerde Şahinbey ilçe olarak çalışmalarımız aksatmadan daha güçlü bir çalışma yapacağız.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM