[wp-story id="118872"] CHP’de mağdurların zaferi – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.493,9200
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.581,7400
 • BIST
  1,1781
CHP’de mağdurların zaferi

CHP’de mağdurların zaferi

 CHP 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde  daha önce 2. sıradaki  İrfan kaplan ve 3. sıradaki  Bayram Yılmazkaya’nın  atama yapılması neticesinde sıraları kaymış ve  milletvekili olamamıştı. Bu seçimde  Bayram Yımazkaya ve İrfan Kaplan ilk ikide yer alması bir nebi  eski mağdurlukları giderildi.   CHP’de  şu anda iki mağdurları ödüllendirdiği gibi  bu sefer  ilk liste açıklanırken 2. sırada […]

 CHP 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde  daha önce 2. sıradaki  İrfan kaplan ve 3. sıradaki  Bayram Yılmazkaya’nın  atama yapılması neticesinde sıraları kaymış ve  milletvekili olamamıştı.

Bu seçimde  Bayram Yımazkaya ve İrfan Kaplan ilk ikide yer alması bir nebi  eski mağdurlukları giderildi.   CHP’de  şu anda iki mağdurları ödüllendirdiği gibi  bu sefer  ilk liste açıklanırken 2. sırada olan Özgür Yılmaz  4. sıraya 4. sıradaki Hasan  Öztürkmen 5. sıraya kayması bir başka mağdurları üretirken CHP tabanı  onlarında mağdur olmaması için azimle ve hırsla  seçime asıldılar. CHP tabanı ilk kez  bu kadar heyecanlı, bu kadar hırslı bu kadar azimli bir çalışma içerisine girdi. Tek söyledikleri CHP iktidar etmek  Muharrem İnce’yi  Başkan yapmak üzere  el ele verdiler.

 Özgür’ü Öztürkmen’i harcatmayacağız

CHP Örgütü “ CHP şu anda 3-4 arasında milletvekili sayısı dolaşıyor.  Bu seçimde daha çok çalışarak Özgür Yılmaz’ı ve  gücü yetene kadar  hasan Öztürkmen’i meclise götürüyor. CHP Şu anda 3 Milletvekili  yapılan ankette  görünüyor. İyi bir çalışma ile birde  millet ittifakından dolayı  oyların  oradaki birinci partiye kayması durumda  4-5 milletvekili çıkarma şansını artırıyor. Bunun için  listedeki isimleri  küsme eleştirme yerine  daha çok milletvekili meclise gönderme niyetinde….”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM