[wp-story id="118872"] CHP’den Esnaf Gezisi – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.961,2800
 • EURO
  $1,0011
 • ALTIN
  $58.440,5600
 • BIST
  1,1605
CHP’den Esnaf Gezisi

CHP’den Esnaf Gezisi

CHP il yönetimi ,CHP Şehitkâmil ilçe yönetimi ve CHP Gaziantep milletvekili adayları  saha çalışmalarına devam ediyor. CHP il yönetimi ,CHP Şehitkâmil ilçe yönetimi ve CHP Gaziantep milletvekili adayları  esnaf gezisi düzenledi.      ESNAFIN SIKINTILARINI DİNLEDİLER Esnafı tek tek dolaşan Milletvekili adayları ve  başkan Yılmaz, esnafın sıkıntılarını dinlediler. Gezi sonrasında izlenimlerini aktaran adaylar , esnafın […]

CHP il yönetimi ,CHP Şehitkâmil ilçe yönetimi ve CHP Gaziantep milletvekili adayları  saha çalışmalarına devam ediyor. CHP il yönetimi ,CHP Şehitkâmil ilçe yönetimi ve CHP Gaziantep milletvekili adayları  esnaf gezisi düzenledi.

 

 

 ESNAFIN SIKINTILARINI DİNLEDİLER

Esnafı tek tek dolaşan Milletvekili adayları ve  başkan Yılmaz, esnafın sıkıntılarını dinlediler. Gezi sonrasında izlenimlerini aktaran adaylar , esnafın sıkıntılı bir süreç geçirdiğini ve yüzde 11’lik büyümenin gerçekçi olmadığını söyledi.

İRFAN KAPLAN ROZET TAKTI

CHP Gaziantep milletvekili adayı İrfan kaplan ve diğer adaylar  halk tarafından övgülerle karşılandılar. Birçok bay ve bayan bize rozet yok mu? Bizde rozet isteriz deyince Kaplan yanında olan rozetleri  dağıttı. Kaplan” Bugün gezimizden vatandaşın bize ilgisi çok güzel… Hele ki rozet isteyenler  geçen seçimde akp ye oy verenler olunca bu bizi daha da sevindirdi..  Şunu gördüm vatandaş bizimle birlikte yürümeye hazır.İnşallah partimiz ve ülkemiz için her şey çok güzel olacak. CHP gümbür gümbür geliyor.’dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM