[wp-story id="118872"] CHP’nin Ali  Abisi  Sahalarda – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
CHP’nin Ali  Abisi  Sahalarda

CHP’nin Ali  Abisi  Sahalarda

CHP’nin  Ali  abisi, sevilen insan Ali Peri  Seçim stardı verilmeden köy köy, mahalle, mahalle gezerek CHP’ye oy topluyor. CHP Milletvekili adayı, eski il Başkanı CHP’nin Ali abisi 1. sıradaki milletvekili adayı gibi seçim çalışmalarına başladı. Seçim çalışmalarına  Nurdağı ve İslahiye  başlatarak  köy ve mahalleleri  gezen Ali Peri CHP iktidar olana kadar durmak yok diyerek sözlerine […]

CHP’nin  Ali  abisi, sevilen insan Ali Peri  Seçim stardı verilmeden köy köy, mahalle, mahalle gezerek CHP’ye oy topluyor.

CHP Milletvekili adayı, eski il Başkanı CHP’nin Ali abisi 1. sıradaki milletvekili adayı gibi seçim çalışmalarına başladı. Seçim çalışmalarına  Nurdağı ve İslahiye  başlatarak  köy ve mahalleleri  gezen Ali Peri CHP iktidar olana kadar durmak yok diyerek sözlerine şöyle devam etti,”  Bu seçim Türkiye Cumhuriyeti için çok önemli. Bu seçim de CHP iktidar olmalı. Bu seçimde Muharrem İnce Cumhurbaşkanı  olmalı . Bu seçim belki Türkiye  Cumhuriyetin son seçimi olabilir . Ya dikta rejimi ya da  güçlü parlamenter sistemin seçimidir. CHP iktidara geldiğinde güçlü parlamenter sisteminin temsilcisi olacaktır. Şu anda 1. Sıradaki  aday gibi köy gezilerine başladım. Mahalle mahalle gezerek sokak sokak gezerek  çalışmalarıma 25 Haziran sabahına kadar durmadan devam edeceğim.”dedi.

 CHP’deki bütün adaylar Pırıl Pırıl

CHP’deki 14 adayın pırıl pırıl olduğun belirten Peri sözlerine şöyle devam etti,” CHP’de  ki  adayların  hepsi pırıl pırıllar. Hepsi bu ülkenin  bağımsızlığı için, vatan için, bayrak için mücadele eden kimseler. Hepsi donanımlı , bilgili adaylar. Tüm Türkiye’nin en iyi kadrosu olan parti  CHP’dir.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM