Pet Shop
Emniyet Müdürü Gülveren’den GTB’ye veda ziyareti

Emniyet Müdürü Gülveren’den GTB’ye veda ziyareti

ABONE OL
23 Ağustos 2017 17:39
Emniyet Müdürü Gülveren’den GTB’ye veda ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Emniyet Genel müdürlüğüne tayini çıkan Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantep Ticaret Borsası’na (GTB) veda ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantep Ticaret Borsasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ile bir araya geldi. Gülveren’e, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevinde başarılar dileyerek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan GTB Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, “Emniyet Müdürümüz Erhan Gülveren, şehrimizde görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalarıyla tüm şehir halkının sevgisini, saygısını ve taktirini kazandı. Ortak akıl çerçevesinde kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla sağladığı örnek ikili iyi ilişkilerle kentte önemli bir misyonu başarıyla üstlendi. Bir sınır kenti olan Gaziantep’te her daim huzur ve güvenliğin hâkim olması yönünde gerçekleştirdiği özverili çalışmalar ve değerli hizmetlerinden dolayı kendisine şehrimiz adına teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde üstün başarılar ve muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Ziyaret sonrası GTB Yönetim Kurulu Başkanı Tiryakioğlu tarafından Emniyet Müdürü Gülveren’e, günün anısına hediye verildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r