[wp-story id="118872"] Fadıloğlu halkın içinde – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.856,6900
 • EURO
  $1,1447
 • ALTIN
  $62.166,0000
 • BIST
  1,1601
Fadıloğlu halkın içinde

Fadıloğlu halkın içinde

  Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve parti teşkilatıyla birlikte Şehitkamil ilçesine bağlı, Zülfikar, Öğümsöğüt, Büyükpınar, Karayusuflu, Koçlu, Seymenli, Tekirsin, Kızıkhamurkesen, Akçaburç ve İncesu mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu’na mahalleliler yoğun ilgi gösterdi. Büyükşehir Yasası sonrası mahalle olan köylerde düzenlenen toplantılar ile vatandaşlarla bir araya […]

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve parti teşkilatıyla birlikte Şehitkamil ilçesine bağlı, Zülfikar, Öğümsöğüt, Büyükpınar, Karayusuflu, Koçlu, Seymenli, Tekirsin, Kızıkhamurkesen, Akçaburç ve İncesu mahallelerini ziyaret etti.

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu’na mahalleliler yoğun ilgi gösterdi. Büyükşehir Yasası sonrası mahalle olan köylerde düzenlenen toplantılar ile vatandaşlarla bir araya gelerek referandum konusunu istişare eden Fadıloğlu, vatandaşların sorunlarına da ortak oldu. Başkan Fadıloğlu, sıkıntıların giderilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi.

Yapılacak olan referandumun Türkiye’nin gelişimi açısından önemine dikkat çeken Fadıloğlu, “Bu seçim, gelecek nesillerimiz adına atılan bir adımdır. 16 Nisan, yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Bu sistem değişikliği kişiler için değil, daha güçlü Türkiye içindir. Bizlerin şahit olduğu darbe teşebbüslerine çocuklarımızın muhatap olamaması, birlik ve beraberliğimizin güçlenerek devam etmesi için 16 Nisanda yapılacak olan referanduma evet demeliyiz. 1960 yılından bu yana Türkiye’nin siyası haritasına bakın. Altı aylık hükümetler olmuş. Bu sistemle birlikte ülke öngörülebilir bir hale gelecek. Cumhurbaşkanlığı sistemi özgürlük alanlarını da genişletecek. Çünkü istikrar olursa özgür bir ülke olursunuz. Toplumsal olarak bakarsak, bu hükümet sistemi geldiğinde toplumsal uzlaşı daha da artacaktır” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM