Pet Shop
Gaziantep’te 30 Ağustos coşkusu

Gaziantep’te 30 Ağustos coşkusu

ABONE OL
28 Ağustos 2017 19:50
Gaziantep’te 30 Ağustos coşkusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SANKO Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güner Dağlı, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Rektör Vekili Prof. Dr. Güner Dağlı, yaptığı açıklamada sadece Türk Milletinin değil, büyük bir azmin, kararlılık ve mücadelenin örneği olan Büyük Taarruz’un birçok ulusun kaderini de değiştirdiğini söyledi. Büyük Taarruz’un 95. yıldönümünü kutlamanın sevinç ve onurunu yaşadıklarını dile getiren Rektör Vekili Dağlı, “Bu zafer, her türlü yokluk ve sıkıntı içinde dahi Türk Milleti’nin asla kaybetmediği inancı, azmi ve birlik- beraberlik ruhu ile Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları önderliğinde kazanılmıştır” dedi.

Türk gençliğinin de, atalarının bir an bile tereddüt etmeden seve seve canlarını verdiği bu toprakları, her ne pahasına olursa olsun korumaktan asla vazgeçmeyeceklerini belirten Prof. Dr. Dağlı, “SANKO Üniversitesi olarak bizler de bu kadar yüce değerlere sahip bir milletin gençlerinin eğitiminde rol almaktan gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

“Şanlı bayrağımızın altında, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizin bizlere armağan ettikleri bu cennet vatan için büyük bir şükran, minnet ve saygıyla anıyorum” diyen Prof. Dr. Dağlı, nice 30 Ağustosları milletçe, birlik ve beraberlik içinde kutlayabilme dileğinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r