[wp-story id="118872"] Haydi 1 Mayıs’a!!! – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.866,7300
 • EURO
  $1,1002
 • ALTIN
  $64.106,1200
 • BIST
  1,1625
Haydi 1 Mayıs’a!!!

Haydi 1 Mayıs’a!!!

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle yazılı açıklama yaptı. Sucu, “Emeğin, emekçinin, çalışan kesimin, taşeron işçilerin en büyük güvencesi CHP iktidarı olacaktır” dedi. Sucu, “1 Mayıs emeğin, emekçinin en yüce değeridir, diyenlerin bayramıdır. 1 Mayıs bir mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adıdır. Bu tarih emekçilerin alın terleri ve kanları ile […]

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle yazılı açıklama yaptı. Sucu, “Emeğin, emekçinin, çalışan kesimin, taşeron işçilerin en büyük güvencesi CHP iktidarı olacaktır” dedi. Sucu, “1 Mayıs emeğin, emekçinin en yüce değeridir, diyenlerin bayramıdır. 1 Mayıs bir mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adıdır. Bu tarih emekçilerin alın terleri ve kanları ile yazılmıştır” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sucu mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Emeğin evrensel değerlerine ulaşmak için mücadele her zaman daha iyiyi aramanın yolu olacaktır. Emekçi haklarında geri gidiş dayatılmaktadır. Krizlerin bedelleri her zaman emekçilere, işçilere, çalışan kesime ödetilmektedir. Emeğin, emekçinin, çalışan kesimin, taşeron işçilerin en büyük güvencesi CHP iktidarı olacaktır. Ülkemizde neredeyse çalışan emekçilerin yarıdan fazlası sigortasız ve iş güvencesi olmadan çalıştırılmaktadır. Emekçi fabrikada, hastanede, okulda, büroda, sanayide, tarlada, bağda, bahçede CHP iktidarında alın terinin, emeğinin karşılığını aldığı huzurlu günlere kavuşacaktır. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını kutluyor, tüm emekçi kardeşlerimizi saat 11.00 de Kırkayak Parkında yapılacak kutlama programına davet ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM