[wp-story id="118872"]  Hüseyin Yalçın  Ekibiyle  yürüyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.078,9900
 • EURO
  $1,0865
 • ALTIN
  $61.000,0000
 • BIST
  1,1646
 Hüseyin Yalçın  Ekibiyle  yürüyor

 Hüseyin Yalçın  Ekibiyle  yürüyor

CHP eski  Şahinbey İlçe  Başkanı , 3. sıra Milletvekili adayı olan Hüseyin Yalçın  çalışmalarına  ekip ruhuyla hareket ederek, mahalle mahalle geziyor. CHP’de genç dinamik  3. sıra Milletvekili adayı Hüseyin Yalçın ekip ruhuyla çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Liste açıklandığı günden itibaren  bir ekip ruhu edasıyla  sokak sokak gezerek  çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.CHP esnaf gezisinde milletvekili adayı Erdinç Tütüncüler, […]

CHP eski  Şahinbey İlçe  Başkanı , 3. sıra Milletvekili adayı olan Hüseyin Yalçın  çalışmalarına  ekip ruhuyla hareket ederek, mahalle mahalle geziyor.

CHP’de genç dinamik  3. sıra Milletvekili adayı Hüseyin Yalçın ekip ruhuyla çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Liste açıklandığı günden itibaren  bir ekip ruhu edasıyla  sokak sokak gezerek  çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.CHP esnaf gezisinde milletvekili adayı Erdinç Tütüncüler, Merve Altınbaş , Hüseyin Kargınel , Hasan Gür ile birlikte Esnaf gezisine katıldılar.

Hüseyin Yalçın ,” 25 Haziran Türkiye’nin üzerinde kara bulut dağılacak , güzel ve güneşli günler doğacak. CHP iktidarı ile Muharrem İnce’nin başkanlığı ile  Ülkemizin özlediği huzur, mutluğa kavuşacak.”dedi.

AK Parti 16 yılda  Cumhuriyeti bitirdi

Ak parti Hükümeti  geldiği günden beri sürekli olarak Cumhuriyet’in değeriyle oynadı. Ne milli bayramlarımız kaldı. Ne andımız,  ne de  Cumhuriyetin temeli olan kuvvet ayrılığı kaldı.  CHP iktidara gelirse  Cumhuriyet eskisinden daha güçlü olacaktır.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM