[wp-story id="118872"] İMO BAŞKANI GÖKHAN ÇELİKTÜRK “ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.186,7200
 • EURO
  $1,0591
 • ALTIN
  $61.569,1600
 • BIST
  1,1687
İMO BAŞKANI GÖKHAN ÇELİKTÜRK “ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

İMO BAŞKANI GÖKHAN ÇELİKTÜRK “ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

İstanbul’da gerçekleşen, çok sayıda güvenlik görevlimizin ve vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açan terör saldırısını insanlık suçu olarak değerlendiriyor ve şiddetle kınıyoruz. Şehit olan güvenlik görevlilerine ve vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, başta şehitlerimizin ailelerine olmak üzere Milletimize başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde teröre karşı birlik, beraberlik ve sağduyu içinde ortak hareket etmek […]

İstanbul’da gerçekleşen, çok sayıda güvenlik görevlimizin ve vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açan terör saldırısını insanlık suçu olarak değerlendiriyor ve şiddetle kınıyoruz.

Şehit olan güvenlik görevlilerine ve vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, başta şehitlerimizin ailelerine olmak üzere Milletimize başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde teröre karşı birlik, beraberlik ve sağduyu içinde ortak hareket etmek her zamankinden daha da büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizin birlik ve beraberliğine, milletimizin barış ve huzuruna yönelik bu tür saldırıları lanetliyoruz. Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde terörün üstesinden gelecek azim, güç ve kararlılığa sahiptir. Karanlık emelleri uğruna polislerimizi ve vatandaşlarımızı katleden eli kanlı terör örgütleri asla hedefine ulaşamayacak, hak ettiği karşılığı mutlaka alacaktır.

Ülkemizdeki huzur ve istikrar ortamını hedef alan bu tür terör saldırılarının bir daha yaşanmamasını diliyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM