[wp-story id="118872"] İSKO ‘Ya imza desteği – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
İSKO ‘Ya imza desteği

İSKO ‘Ya imza desteği

  Denim (kot kumaşı) üretiminde, kalite ve kapasite açısından açık ara dünyada bir numara olan İsko’nun, çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluk ipini göğüsleme yolculuğunda desteğinize ihtiyacımız var.  Türkiye’nin gururu olan İsko’nun başarısı, ülkemizin başarı hanesine yazılacaktır. Oyunuzu nasıl kullanacağınızı aşağıdaki açıklamada görebilirsiniz.   İSKO™ olarak yeni seneye Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa […]

 

Denim (kot kumaşı) üretiminde, kalite ve kapasite açısından açık ara dünyada bir numara olan İsko’nun, çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluk ipini göğüsleme yolculuğunda desteğinize ihtiyacımız var.  Türkiye’nin gururu olan İsko’nun başarısı, ülkemizin başarı hanesine yazılacaktır. Oyunuzu nasıl kullanacağınızı aşağıdaki açıklamada görebilirsiniz.

 

İSKO™ olarak yeni seneye Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında “Türkiye Ulusal Sampiyonu” olarak ödüllendirilmenin haklı gururu ile başladık. Böylece, bu kategoride yer alan diğer ülkelerden katılımcılar ile birlikte EBA Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü için yarışmanın ikinci aşamasına geçmiş olduk.

Çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluğumuzu bir sonraki adıma taşımak için hazırlanan tanıtım videomuz oylamaya açılmıştır. Bu aşamada, sizlerin ve tüm Milletimizin değerli desteğinize ihtiyaç duymaktayız.

Hatırlatmak isteriz ki, burada sağlanacak başarı sadece biz İSKO ve Sanko çalışanlarının değil, tüm Türkiye’nin bu prestijli ödüle layık görülmesi demek olacak ve bizlere olduğu kadar, tüm Türkiye’ye haklı bir gurur kazandıracaktır. Her zamankinden daha çok  morale ihtiyacımız olduğu bu günlerde,  yapacağınız her bir katkı büyük değer taşımaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM