[wp-story id="118872"] İYİ Parti’de Şahinbey İlçe Başkanı Yılmaz Milletvekili Aday Adayı Oldu – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.471,5500
 • EURO
  $1,0793
 • ALTIN
  $48.015,1100
 • BIST
  1,1727
İYİ Parti’de Şahinbey İlçe Başkanı Yılmaz Milletvekili Aday Adayı Oldu

İYİ Parti’de Şahinbey İlçe Başkanı Yılmaz Milletvekili Aday Adayı Oldu

24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için siyasi partilerde aday adaylığı açıklamaları arkası arkasına gelirken, İYİ Parti Şahinbey İlçe Başkanı Selim Yılmaz Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. İl Binasında düzenlenen basın toplantısında partililere hitap eden Selim Yılmaz,” Bilinmelidir ki, özelde Gazi şehrimizin genelde ise ülkemizin içine  düşürüldüğü  problemlerin  fazlasıyla farkındadır. Böyle bir ortamda çözüm istemek , […]

24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için siyasi partilerde aday adaylığı açıklamaları arkası arkasına gelirken, İYİ Parti Şahinbey İlçe Başkanı Selim Yılmaz Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İl Binasında düzenlenen basın toplantısında partililere hitap eden Selim Yılmaz,” Bilinmelidir ki, özelde Gazi şehrimizin genelde ise ülkemizin içine  düşürüldüğü  problemlerin  fazlasıyla farkındadır. Böyle bir ortamda çözüm istemek , hatta çözümleri üretmek gibi son derece doğal refleksle, insanca , adaletle , hukukun teminatı altında , refah içinde bir arada yaşamak emeliyle burada bulunmaktadır. Sizleri bu çatı altında toplayan temel saik ekonomik siyasi ,sosyal , kültürel ve askeri anlamda  bir çöküşü yaşadığımızı  görmenin  sonucunda bir şeyler yapabilmek arzusudur” diye konuştu.

DIŞ POLİTİKADA İNATLAŞMA ÇÖZÜMSÜZLÜĞÜ BERAERİNDE GETİRİYOR

Selim Yılmaz, özelikle dış politika düzleminde komşu ülkelerle mevcut  hükümetin  inatlaşan  tavrı  çözümsüzlüğü beraberinde  getirdiğini vurgulayarak,” Sürdürülen yanlış uygulamalar bu gün için çok büyük  yarın için ise çok daha vahim sorunları yaşamamıza sebep olacaktır.Bu sorunlardan en fazla etkilenecek olan da yaşadığımız güzel Gazi şehrimiz ve bölgemiz olacaktır. Kabaca izaha çalıştığım makro ölçekli meselelerin çözümünde mikro anlamda ,  kısaca gücüm ölçüsünde katkıda bulunmak amacıyla  millet vekili aday adayı oldum. Niyet benden takdir ve Tevfik Allah’tandır” şeklinde konuştu.

EKİNCİ,” ÜÇ ÖNEMLİ PROJE İLE ADAY ADAYIYIM”

Selim Yılmaz’ın ardından söz alan Şahinbey İlçe Başkanlığı Divan üyesi Tibet Ekinci’de, 24 Haziran seçimleri için Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Tibet Ekinci, Tarım, Devlet adamı yetiştirme ve Sanayi alanında geliştirdiği üç önemli proje ile aday adayı olmaya karar verdiğini belirterek,” Bu projelerimi Genel Merkezimize sundum. Eğer görev bize tevdi edilirse, Türkiye Tarımda dışa bağımlılıktan kurtulacak. Kaliteli ve liyakatı olan devlet adamları yetiştirilecek ve sanayi alanında dünya ile yarışacak” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM