SON DAKİKA

İYİ Parti’ye Hangi Meclis Üyeleri Geçiş Yaptı

Bu haber 16 Mart 2018 - 17:58 'de eklendi ve 2080 kez okundu. kez görüntülendi.

Meral Akşener liderliğinde kurulan ve  25 Ekim’de Türk siyasi hayatında yeni bir sayfa açan İYİ Parti her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor.  Kurulduğu günden itibaren halkın büyük ilgi gösterdiği İYİ Parti’ye Türkiye genelinde katılımlar sürerken, Gaziantep’te de MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cemal Yılmaz ve AKP Belediye Meclis Üyesi Cahit Gören düzenlenen törenle İYİ Parti rozetlerini taktılar.

İl Başkanı İzzettin Şahin, Medya ve Propaganda Masası Başkanı ve Kurucular Kurulu Üyesi Yıldırım Görger, İYİ Parti Gaziantep il ve İlçe yöneticileri ve kalabalık bir partilinin de hazır bulunduğu katılım töreninde, Cemal Yılmaz ve Cahit Gören’e rozetleri takıldı.

İl Başkanı İzzettin Şahin, törende yaptığı konuşmada, İYİ Parti’ye ilginin her geçen gün arttığını ve yoğun bir talep gördüklerini belirterek,” AKP ve MHPli Meclis üyesi arkadaşlarımız Cemal Yılmaz ve Cahit Gören İYİ Parti ailesine katılarak bize güç verdiler. Elbette yapacak aha çok işimiz var. Partimize yoğun bir ilgi var. İki Belediye Meclis üyesi arkadaşımıza yeni siyasi hayatlarında başarılar diliyorum. El ele vererek Türkiye’nin geçtiği zor günlerin güneşli günlere dönmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Partiye üye kayıtlarının da sürdüğünü, İl ve İlçe binalarına giden vatandaşların da kayıtlarını yaptırdıklarını diye getiren Şahin,” Türkiye’nin ancak İYİ Parti iktidarı ile yaşadığı zor günlerden kurtulacağının bilincinden olan vatandaşlarımız yoğun bir talep ile partimize katılımlarını gerçekleştiriyor. Partimiz kurulduğu günden itibaren ülke siyasetine yeni bir soluk kazandırarak, ülkenin geleceği olduğunu herkese gösterdi. Bu nedenle de halkın her gün artan teveccühü ile karşı karşıyayız. Bu ülke bizim, bu topraklar bizim,  göklerde dalgalanan Ay Yıldızlı bayrak altında çok daha güzel, refah içerisinde yaşayabilen bir Türkiye için İYİ Parti iktidara koşuyor” diye konuştu.

UA-76681437-2