[wp-story id="118872"] Kadınların sesi olacağım – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
Kadınların sesi olacağım

Kadınların sesi olacağım

 AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı adayı  Özlem Olgunus( Yüksel) Eğer  Milletvekili olursam Kadınların sesi olacağım, Onların sessiz çığlıklarını  duyuracağım.”dedi.  AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı adayı  Özlem Olgunus( Yüksel) Gazetemiz Tutku’yu ziyaret ederek neden milletvekili aday adayı olduğunu dobra dobra anlattı.  Halkın adayıyım Olgunus( Yüksel),” Ben halkın içinde gelen biriyim. Ben eğitimciyim. Burada en büyük güvencem […]

 AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı adayı  Özlem Olgunus( Yüksel) Eğer  Milletvekili olursam Kadınların sesi olacağım, Onların sessiz çığlıklarını  duyuracağım.”dedi.

 AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı adayı  Özlem Olgunus( Yüksel) Gazetemiz Tutku’yu ziyaret ederek neden milletvekili aday adayı olduğunu dobra dobra anlattı.

 Halkın adayıyım

Olgunus( Yüksel),” Ben halkın içinde gelen biriyim. Ben eğitimciyim. Burada en büyük güvencem halkın bana olan ilgisi ve desteğidir.  Halkın bu desteği  karşısında bende aday adayı olarak ülkeme hizmet etmek istiyorum.”dedi.

 Akparti sevdalısıyım

Ak partinin  ilk kuruluşundan beri gönülden bağılı olan eğitimci Özlem Olgunus( Yüksel), Ben Akparti teşkilatın kurulduğundan beri  gönül bağım var.. Akparti   kurucusu  reis’in ülkemize yaptığı  hizmetlerden dolayı  hayranlığımı gün geçtikçe artığı için Milletvekili aday adayı oldum.

Kadınların sesi olacağım

Olgunus( Yüksel),” Kadınların daha güçlü, ekonomik özgürlüklerini  kazanmış, eğitimli, birer hanımefendi olabilmeleri için  onları  sessiz Çığlıklarına ses olacağım diye aday adayı oldum.”

Özlem Olgunus( Yüksel) kimdir?

Memur bir aileden gelmeyim  1981 Oğuzeli doğumluyum… Bundan dolayı bir çok şehir gezdim.

Oğuzeli çok programlı lisede okudum.

Anadolu üniversitesi Türk dili edebiyatı mezunuyum. Halkla ilişkiler bölümü son sınıf öğrencisi olarak okumaktayım.

Müteahhit Cevdet Yüksel ile Evliyim. İki çocuk annesiyim. Pijan aşiretinin geliniyim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM