[wp-story id="118872"] Karavelioğlu, Ailesi ile Adaylığını Açıkladı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.895,8300
 • EURO
  $0,9428
 • ALTIN
  $42.574,6400
 • BIST
  1,1721
Karavelioğlu, Ailesi ile Adaylığını Açıkladı

Karavelioğlu, Ailesi ile Adaylığını Açıkladı

  CHP Milletvekili aday adaylığını ailesinden birlikte açıklayan Av.Mesut Karavelioğlu coşkulu kalabalığa hitap etti. Zılgıt sesleri ile il binası inledi.   24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçiminde CHP Milletvekili aday adayı Av.Mesut Karavelioğlu il binasındaki yaptığı basın açıklamasına ailesiyle katıldı.Salon tıklım tıklım doluluk yüzünden izdiham yaşandı. Av.Mesut Karavelioğlu’nun adaylık açıklarken zılgıt ve alkış sesleri ile […]

 

CHP Milletvekili aday adaylığını ailesinden birlikte açıklayan Av.Mesut Karavelioğlu coşkulu kalabalığa hitap etti. Zılgıt sesleri ile il binası inledi.

 

24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçiminde CHP Milletvekili aday adayı Av.Mesut Karavelioğlu il binasındaki yaptığı basın açıklamasına ailesiyle katıldı.Salon tıklım tıklım doluluk yüzünden izdiham yaşandı. Av.Mesut Karavelioğlu’nun adaylık açıklarken zılgıt ve alkış sesleri ile salon inledi. Karavelioğlu’Ülkemizin içinde bulunduğu bu en zor ve sıkıntılı süreçte, karanlık günlerden kurtulabilmek ve aydınlık, umut,huzur dolu birTürkiye ve Dünya özlemi, umudu ve inancıyla yola çıktık.

Milyonlarca şehidimizin kanı ile Kuvay-i Milliye ruhu ve azmiyle kazanılmış Kurtuluş Savaşımızın sonucu olan Dünya’nın gözbebeği Türkiye Cumhuriyeti Devleti emperyalist güçlerin planları,içte ve dışta ki hainlerin katkılarıyla bugün yıkılma tehdidi ve tehlikesi altındadır.’dedi.

Silkelenip ayağa kalkma zamanıdır

Karavelioğlu:’Hırsıza, yolsuza, soysuza, namussuza haddini bildirme zamanıdır.Ülkemizin maddi ve manevi değerlerine dokunan,yozlaştıran menfaat ve rant çetelerine artık dur deme zamanıdır.Çocuklarımızın, bizlerin,işçinin,emekçinin,memurun,kısacası 80 milyon Türkiye’nin yüzlerindeki mutsuzluğu,huzursuzluğu giderip, mutlu,huzurlu,çiçekler içinde, cıvıl cıvıl bir Türkiye’yi yeniden inşa etme zamanıdırSizler canları pahasına işgalci Fransızlara geçit vermeyen Şahinbey’in,Şehitkamil’in,Karayılan’ın ve burada  tek tek isimlerini sayamadığım kahramanlarımızın torunlarısınız.Bugüne kadar bağımsızlığınızı kaybetmediniz, bundan sonra da kaybetmeyeceksiniz.Bana vereceğiniz destekle,sizinle hep birlikte elele vererek çok şeyler başaracağız.Sizlere güveniyorum.

Gaziantep’imiz bu bölge de Türkiye’nin ekonomik, sosyal,kültürel ve siyasal nabzını tutan Gazilik unvanını almış üreten ve çalışan,önemli bir şehrimizdir.

Güneydoğu ve Doğu Anadolu’ya açılan kapıdır.Bu iktidar döneminde, bu güzide şehrimiz mülteci akınına uğramış,ekonomik,sosyal,kültürel ve kriminal açıdan erozyona maruz kalmıştır.İşsizlik almış başını yürümüş, İş adamlarımız banka faizleriyle baş edemedikleri için fabrikalarımızdaki üretim durma noktasına gelmiştir.Şehir belediyeleri adeta iktidar partisinin rant sağlayan kaynakları haline getirilmiştir.24 Haziran’da Partimiz iktidara gelerek ve de daha sonraki dönem de de belediyeleri alarak bu rant ve yolsuzluk çetesine hep birlikte dur diyeceğiz.Bunun için elimden geleni yapacağıma hepinizin önünde söz veriyorum.’dedi.

Av.Mesut Karavelioğlu Kimdir?

47 yıl önce esnaf bir babanın 9 çocuğundan birisi olarak, lise yıllarında seyyar satıcılık yaparak yoksulluk içerisinde büyüyen ve bugün Gaziantep’in her kesiminde en çok tanınan,şehrimizde çalışan 700 bin işçi tarafından bilinen Avukatlarından birisi olarak sizleri tanıyorum,sorunlarınızı,beklentilerinizi biliyorum.

Sizlere söz veriyorum;

Gaziantep ayağa kalkacak, bu bölge ayağa kalkacak.

Haklıyız,korkmuyoruz,cesuruz,biz kazanacağız.

Partimizi ve Gaziantep’imizi bayram yerine çevireceğimiz inancıyla,

CHP kazanacak,Türkiye kazanacak diyerek,

Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM