[wp-story id="118872"] Kemal Toplar“Ülkenin geleceği için cesur yürekler gerekiyor” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.913,2200
 • EURO
  $0,9461
 • ALTIN
  $42.798,1300
 • BIST
  1,1721
Kemal Toplar“Ülkenin geleceği için cesur yürekler gerekiyor”

Kemal Toplar“Ülkenin geleceği için cesur yürekler gerekiyor”

İyi Parti’den Gaziantep milletvekili aday adayı olan işadamı Kemal Toplar, hafta sonu aile üyelerinden oluşan geniş bir toplulukla İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza verdi. Ülkeyi bulunduğu durumdan ancak cesur yürekli, ülkesini, milletini seven insanların kurtarabileceğini belirten Toplar, “ Şimdiye kadar hiçbir siyasi çalışmada yer almamış birisi olarak, ben de elimi taşın […]

İyi Parti’den Gaziantep milletvekili aday adayı olan işadamı Kemal Toplar, hafta sonu aile üyelerinden oluşan geniş bir toplulukla İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza verdi.

Ülkeyi bulunduğu durumdan ancak cesur yürekli, ülkesini, milletini seven insanların kurtarabileceğini belirten Toplar, “ Şimdiye kadar hiçbir siyasi çalışmada yer almamış birisi olarak, ben de elimi taşın altına koymam gerektiğini düşündüm ve İyi Parti’den aday adaylığı başvurumu yaptım.” dedi.

İyi Parti’den aday adaylığı başvurusu yapan işadamı Kemal Toplar, hafta sonu da aile bireylerinden oluşan kalabalık bir grupla, Gaziantep Adliyesi’ne giderek imza kampanyasına destek verdi. İnsanların imza vermeye korkutulduğu bir dönemde, cesur insanların elini taşın altına koyduğunu belirten Toplar, “Benim ailem de üzerine düşen vazifeyi yerine getirdi. Aşiretimiz bizi yalnız bırakmadı. Şimdi 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerde, ülkeyi düştüğü durumdan kurtarmak için, bütün cesur yürekler, sandık başına gitmeli.” dedi.

 ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYDUM

Şimdiye kadar hiçbir siyasi çalışmada yer almadığını hatırlatan Kemal Toplar, “Ancak son dönemde ülkemizin neler yaşadığını, bu ülkenin bir vatandaşı olarak görüyorum.  Bu ülkenin vatandaşları olarak hepimize görevler düşüyor. Bu ülkeyi, milletini seven insanlar, bu ülkenin geleceği için elini taşın altına koymak zorunda.

Ben de bu düşünce ile ülkeyi düzlüğe çıkaracağını düşündüğüm İyi Parti’den aday adaylığı başvurusunda bulundum. Bu adaylığı, bir vatandaşlık görevi olarak görüyorum. Aday listelerinde yer alsam da, almasam da ben bu süreçte elimden gelen çalışmayı yapacağıma söz veriyorum. Burada bizlerin adaylığından önemli olan, ülkemizin geleceğidir. Biz de 24 Haziran’a kadar, hiç ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM