SON DAKİKA

Küsbeoğlu güven verdi

Bu haber 12 Ocak 2018 - 22:05 'de eklendi ve 210 kez okundu. kez görüntülendi.
  • Mobilya ve Marangozlar Odasının olağan genel kurulu yapıldı. Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, tek liste ile girdiği seçimlerde üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden oda başkanlığına seçildi.

Marangozlar Odası’nın olağan genel kurulu yapıldı. Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, tek liste ile girdiği seçimlerde üyelerinin tamamının oyunu alarak Marangozlar Odası Başkanlığına seçildi. Holowood  Düğün salonunda yapılan genel kurula çok sayıda oda başkanının yanı sıra marangoz esnafı katıldı. Divan başkanlığını Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyesi Salman Çelikadam’ın yaptığı seçimlerde konuşan Ömer Küsbeoğlu, esnaf ormanı oluşturacaklarını ayrıca esnaf için bir kooperatif kurma çalışmaları olacağının da müjdesini verdi.

  • Küsbeoğlu, “Yaptıklarımız var, yapamadıklarımız var. Örneğin esnafın elini rahatlatacak en güzel çalışma basit usülde defter tutulacak olması. Yıllarca bunun mücadelesini verdik ve başardık” dedi.

 

UA-76681437-2