[wp-story id="118872"] Miniklerden anlamlı kutlama – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.816,5900
 • EURO
  $1,0934
 • ALTIN
  $62.365,6300
 • BIST
  1,1648
Miniklerden anlamlı kutlama

Miniklerden anlamlı kutlama

Şehitkamil Belediyesine bağlı hizmet veren Seyrantepe Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri, ‘Yaşlılar Haftası’ kapsamında etkinlik düzenledi. 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla Şehitkamil Belediyesi Seyrantepe Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri etkinlik gerçekleştirdi. Yaşlılar Haftası kapsamında anasınıfı öğrencileri tarafından sahnelenen ve yaşlılara saygı-sevgi duyulması gerektiğini anlatan gösteri büyük beğeni kazandı. Minikler, yaşlılara […]

Şehitkamil Belediyesine bağlı hizmet veren Seyrantepe Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri, ‘Yaşlılar Haftası’ kapsamında etkinlik düzenledi.

18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla Şehitkamil Belediyesi Seyrantepe Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri etkinlik gerçekleştirdi. Yaşlılar Haftası kapsamında anasınıfı öğrencileri tarafından sahnelenen ve yaşlılara saygı-sevgi duyulması gerektiğini anlatan gösteri büyük beğeni kazandı. Minikler, yaşlılara nasıl davranılması konusunda bilinçlendirildi.
Miniklerimizi bilinçlendirmek istedik
Düzenlenen etkinliğe ilişkin konuşan Seyrantepe Aile Merkezi Anasınıfı Öğretmeni Aynur Erdeğer, “Bugün minik öğrencilerimizi yaşlılar hakkında bilinçlendirmek için bir gösteri hazırladık. Çocuklarımıza, yaşlılara karşı saygı duyulması gerektiğini, yaşlıları sevmeleri gerektiği anlattık. Miniklerimiz, çok güzel bir şekilde gösterilerini sundu. Gösteri çok beğenildi. Bize sunduğu imkanlar için Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
Etkinliğe katılan öğrenci velileri ve yaşlılar, bu tür etkinliklerin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti. Çocukların erken yaşta önemli bilgiler edindiklerine dikkat çeken veliler, bu durumun memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM