[wp-story id="118872"]  Oğuzeli Öztürkmen ve Bozgeyik’e sorumlu – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.088,4400
 • EURO
  $1,0841
 • ALTIN
  $60.975,2200
 • BIST
  1,1646
 Oğuzeli Öztürkmen ve Bozgeyik’e sorumlu

 Oğuzeli Öztürkmen ve Bozgeyik’e sorumlu

CHP Milletvekili adayı Hasan Öztürkmen ve Ahmet Bozgeyik Oğuzeli’ne ağırlık vererek CHP’nin oyunu ve milletvekili sayısını yükseltip Muharrem İnce’yi başkan yapmak için çalaşacaklar. Oğuzeli’nin sevilen isimlerinden Hasan Öztürkmen ve Ahmet Bozgeyik’in aday gösterilmesi Barak Ovasında sevinç yarattı. CHP  Oğuzeli bu iki köklü ailenin adaylarına teslim ederek, Burada büyük oy patlaması yapması bekleniyor Öztürkmen,” Kendimi Mecliste […]

CHP Milletvekili adayı Hasan Öztürkmen ve Ahmet Bozgeyik Oğuzeli’ne ağırlık vererek CHP’nin oyunu ve milletvekili sayısını yükseltip Muharrem İnce’yi başkan yapmak için çalaşacaklar.

Oğuzeli’nin sevilen isimlerinden Hasan Öztürkmen ve Ahmet Bozgeyik’in aday gösterilmesi Barak Ovasında sevinç yarattı.

CHP  Oğuzeli bu iki köklü ailenin adaylarına teslim ederek, Burada büyük oy patlaması yapması bekleniyor

Öztürkmen,” Kendimi Mecliste görüyorum”

CHP Milletvekili adayı Hasan Öztürkmen,” Bu seçimde CHP’nin büyük oy patlaması yapacağına inanıyorum. Hatta kendimi Meclis’te görüyorum. Gittiğim her yerde büyük destek görüyorum.. Ahmet Bozgeyik’le birlikte ilçe başkanı ve yönetimle birlikte  Oğuzeli’ni  köy köy, mahalle mahalle gezerek,  çalışmalarını yapacağım.”dedi.

Bozgeyik,” Hasan Abimi Meclis’e Göndereceğiz”

CHP Milletvekili adayı Ahmet Bozgeyik,” Bu seçimde 7.sıradayım. Hasan Öztürkmen abimi meclise gönderip, CHP’yi iktidar yapıp, Muharrem İnce’yi başkan yapacağız. Bozgeyikler ve Öztürkmenler olarak  çok güçlü bir aileyiz. Oradaki  vatandaşları  gezip, sorunlarını dinleyeceğiz.25  Haziran baharına kadar kapı kapı dolaşacağız.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM