[wp-story id="118872"] “Reis’i  Rüyamda gördüm aday adayı oldum” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.815,5500
 • EURO
  $1,0800
 • ALTIN
  $64.084,0100
 • BIST
  1,1635
“Reis’i  Rüyamda gördüm aday adayı oldum”

“Reis’i  Rüyamda gördüm aday adayı oldum”

Gaziantep genç ve başarılı iş adamı  Ahmet Ünalan “Sabah namazında Reis’le birlikte  namaz kıldık. Beni  bu davada beklediğini söyleyince  milletvekili adaylığına karar kıldım.”dedi. Ak Partili Genç başarılı iş adamı Ahmet Ünalan Gazetemiz Tutku’yu ziyaret ederek neden milletvekili aday adayı olduğunu dobra dobra anlattı.  Reis ve Ak Parti sevdalısıyım Ak parti  ilk Milletvekili aday adaylığına müracaat […]

Gaziantep genç ve başarılı iş adamı  Ahmet Ünalan “Sabah namazında Reis’le birlikte  namaz kıldık. Beni  bu davada beklediğini söyleyince  milletvekili adaylığına karar kıldım.”dedi.

Ak Partili Genç başarılı iş adamı Ahmet Ünalan Gazetemiz Tutku’yu ziyaret ederek neden milletvekili aday adayı olduğunu dobra dobra anlattı.

 Reis ve Ak Parti sevdalısıyım

Ak parti  ilk Milletvekili aday adaylığına müracaat eden  Başarılı iş adamı  Ahmet Ünalan partinin kurucularından ve ilk kayıt yaptıran kişi olduğun belirterek,” Ben Ak Parti ve Reis sevdalısıyım. Ak parti de bir nefer gibi verilen her görevi kabul ettim. Ve severek yaptım.   Önce Vatan, önce Millet diyen Reis ve Ak Partide  üye olmaktan hep gurur duydum..”dedi.

 

Reis’le namaz kıldık

Ben Reis sevdalısıyım diyen Ünalan” Bir gece rüyamda   sabah namazını  Reis’le birlikte kıldım. Namaz bitiminden sonra  beni çağırarak seni bu kutlu davada görmek istiyorum dedi. Ben kan ter  içinde uyandım. Bu olayı ailemle paylaştım. O gün Milletvekiliği için karar aldım.. Ve İlk müracaatı kendim yapacağım diyerek kararımı verdim”dedi.

 Ak Parti’ye İlk Başvuruyu yaptım

AKP sevdalısı Ahmet Ünalan  24 haziran’da yapılacak olan seçim kararı açıklamasıyla birlikte  AKP il binasına gelerek  ilk başvuruyu yaptı. Böylece Rüyasındaki gördüğü çok sevdiği reis’i daha yakın olmak için….. Bu kutlu davada  mücadele için… İlk imzayı atarak  sevgisini gösterdi.

 Ahmet Ünalan Kimdir

Ahmet Ünalan 1982 Gaziantep doğumlu.  İlk orta ve Lise öğrenimi Gaziantep’te yaptı.

2002 -2004 yılında K. Maraş Sütçü İmam Üniversitesi Bilgisyar programcısı

2005-2009 yılında anadolu üniversitesi işletme fakültesinde eğitimin tamamladı

2014-2018 yıllarında Atatürk Üniversitesi lisans öğrenimi tamamladı.

2005-2010 yılları arasında Milli eğitimin  bakanlığına bağlı  çeşitli okullarda bilgisayar öğretmeni olarak  görev yaptı.

Ahmet Ünalan öğrenim gördüğü dönemlerde aynı zamanda Ünalan Emlak ve İnşaat ve Müteahhitlik görevini sürdürdü.

Ünalan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM