[wp-story id="118872"] ŞAHİNBEY’DE PARKLAR İLAÇLANIYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.078,0500
 • EURO
  $1,0953
 • ALTIN
  $61.217,5300
 • BIST
  1,1646
ŞAHİNBEY’DE PARKLAR İLAÇLANIYOR

ŞAHİNBEY’DE PARKLAR İLAÇLANIYOR

Gaziantep ve bölgesinin en fazla yeşil alanına sahip olan Şahinbey Belediyesi, park ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışmasına başladı. Sıcakların artmasıyla birlikte harekete geçen Şahinbey Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sezonun ilk ilaçlamasını yaparak vatandaşların park ve dinlenme alanlarında olumsuz durumlarla karşılaşmaması için çalışma başlattı. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, […]

Gaziantep ve bölgesinin en fazla yeşil alanına sahip olan Şahinbey Belediyesi, park ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışmasına başladı.

Sıcakların artmasıyla birlikte harekete geçen Şahinbey Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sezonun ilk ilaçlamasını yaparak vatandaşların park ve dinlenme alanlarında olumsuz durumlarla karşılaşmaması için çalışma başlattı.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Özellikle yaz ayının gelmesiyle vatandaşlarımız belediyemize ait parklarda uzun süre vakit geçirip, dinlenme imkanı buluyor. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın olumsuz bir durumla karşılaşmaması adına ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.” dedi.

VATANDAŞ MEMNUN

Parklarda yapılan ilaçlama çalışmalarını memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden vatandaşlar “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte parkları daha fazla kullanmaya başladık. Buraya gelip dinleniyoruz, yürüyoruz, çocuklarımız gelip oynuyor. Şahinbey Belediyemiz sağ olsun bizlerin rahat ve huzurlu bir şekilde parkları kullanmamız için ilaçlamasını yapıyor. Şahinbey Belediyesi sadece parklarımızı ilaçlamıyor, temizlik olsun, sosyal tesis olsun, yollarımızın asfaltlaması gibi birçok noktada, çok güzel hizmetler veriyor. Yapılan hizmetlerden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM