UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.231,9600
 • EURO
  $0,7565
 • ALTIN
  $42.461,5900
 • BIST
  1,1406
ŞAHİNBEY’İN DEV YATIRIMI

ŞAHİNBEY’İN DEV YATIRIMI

Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Şahinbey Belediyesinin bünyesindeki 86 sosyal tesisten 59 ayrı branşta 2016 yılı içerisinde 59 bin 564 kişi faydalandı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiği günden bu yana Halka Hizmet Hakka Hizmet çizgisiyle yola çıkarak dev yatırımlar yaptı. Göreve geldiği ilk yıllardan bu yana sosyal belediyecilik anlamında önemli […]

Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Şahinbey Belediyesinin bünyesindeki 86 sosyal tesisten 59 ayrı branşta 2016 yılı içerisinde 59 bin 564 kişi faydalandı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiği günden bu yana Halka Hizmet Hakka Hizmet çizgisiyle yola çıkarak dev yatırımlar yaptı. Göreve geldiği ilk yıllardan bu yana sosyal belediyecilik anlamında önemli yatırımlar yapan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu göreve geldiğinde 11 olan sosyal tesisi sayısını 86’ya çıkararak 7’den 70’e her yaşta vatandaşa hizmet veriyor.  Özellikle eğitime destek kurslarıyla gençlerin eğitim hayatlarına katkı sağlayan tesislerden sadece 2016 yılında 59 bin 564 vatandaş faydalandı.

AYNI ANDA 30.596 KURSİYER FAYDALANIYOR

Sosyal Tesislerle insanların yaşamlarına dokunduklarını söyleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,“Göreve geldiğimizde 11 olan ve aynı anda 2 bin 300 civarında kursiyerin faydalandığı sosyal tesis sayımızı 86’e çıkardık. Şu anda 30.596 kursiyerimiz aynı anda tesislerimizden faydalanma imkanı bulmaktadır. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ederek, tesislerimizde meslek edindirme, eğitim ve spor alanında yapılan çalışmalara ayrı bir önem verdik” dedi.

KURSLAR VERİP MESLEK SAHİBİ YAPIYORUZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, sosyal tesislerde meslek edindirme ve el işleri kursları vererek hanımların aile ekonomisine katkı sağlama imkanı bulduğuna dikkati çekerek, “Meslek edindirme kurslarımız kapsamında; bilgisayarlı muhasebe, hasta kabul, Antep işi, dekoratif ev tekstili, Makine nakışı, Cilt bakımı ve makyaj, Saç bakımı ve Yapımı ile Geleneksel el sanatları kurslarımız bulunmaktadır. Eğitim kurslarımız kapsamında ise, İngilizce, Arapça, Türkçe-Arapça, Anasınıfı, Diksiyon, hızlı okuma, Matematik, Okuma ve yazma, TEOG, YGS-LYS, Kur’an Kursu, etüt ve rehberlik kurslarının yanı sıra Satranç, Bağlama, Gitar, Keman, Kara Kalem-Yağlı Boya Resim, Step-Aerobik-Fitness, Halk Oyunları-Bale kurslarımız bulunmaktadır” dedi.

SEMT SAKİNLERİNİN İKİNCİ ADRESİ

Sosyal tesis yapımına büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Tahmazoğlu, birçok mahallemizde tesis yapacak yer olmadığı için kamulaştırmalar yaparak, yeni tesisler yaptık.  Yaptığımız tesislerimiz semt sakinlerinin ikinci adresi haline geliyor. Bölge halkının talebine göre tesislerimizde kurslar açıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM