Pet Shop
 Siyasete yeni boyut kazandıran  Erol Kürdülü’

 Siyasete yeni boyut kazandıran  Erol Kürdülü’

2021’den beri yarın seçim varmış gibi  seçim çalışması gece gündüz demeden yapıyor, Siyassete farklı bir boyut kazandıran Kürdülü gittiği her yerden büyük sevgi kazanıyor

ABONE OL
29 Temmuz 2022 19:51
 Siyasete yeni boyut kazandıran  Erol Kürdülü’
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçim varmış gibi

6 Ekim 2021 yılında  Gazetemiz  Gaziantep tutku Gazetesine  yaptığı açıklamada CHP Milletvekili aday adayı olduğun herkese duyurmuştu.

CHP Milletvekili aday adayı Erol Kürdülü  seçim varmış gibi gece gündüz demeden köy köy mahalle mahalle gezerek  partinin oy oranı artırmak için mücadele veriyor.

Mahalle ve sokak çalışmalarında diğerlerine örnek oluyor

Erol Kürdülü  aday adayı olduktan sonra  sokak mahalle gezerek hemen hemen her gün en az birkaç ev  işyeri ziyaret ederek parti programını anlatıyor. Erol Kürdülü’nün bu çalışması diğer vekillik düşünen, Belediye Meclis üyeliği düşününe, Belediye Başkanlığını düşünen  partilerini örnek almasını sağladı.

Ramazanda Halkın sofrasına gitti

Erol kürdülü bir ramazan boyunca her gün  gariban bir ailenin sofrasına oturdu. Onları  bir araya geldi. Onları sofraların şenlendirdi. Parti programını anlattı. Kemal Kılıçdaroğlu selamın götürdü.

 Her yere Kılıçdaroğlu’nun selamın götürdü

Erol Kürdülü  hem ev ziyaretleri yaparken, hem de yaşlılar günü, çocuklar günü anneler günü gibi etkinlikte partiye genç ve bayanlarla birlikte geziler yaptı. Ama gittiği her yerde CHP Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamın götürdü. Parti programını anlattı

Parti üye katılımında büyük emek sarf ediyor

Erol kürdülü hep partileri ziyarete ederken, özellikle AKP ve diğer partilerin yada aktif siyaset yapmayan partilerin ev ve işyerlerini ziyaret ediyor. Gittiği yerde parti kayıkları yaptıran  kürdülü, Vatandaş bizi görünce parti program ve düşüncelerini anlattığımız zaman bize karşıt yaptırmak istiyorlar.  Bazıları biz partiye gönderdik. Bazılarını  biz kayıt yaptırdık. Bazıların online sistemle genel merkeze kayıt yaptırdık.     Çok sayıda partiye kayıt yaptırdık

 Ben Partinin Neferiyim

Ben  Milletvekili aday adayım. Ama sıralamaya girer ya da giremedim diye üzülmem, küsmem. . Partimin iktidar olması için gece gündüz mücadele ederim.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r