[wp-story id="118872"] “Sizi Milletvekili yapacağız” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
“Sizi Milletvekili yapacağız”

“Sizi Milletvekili yapacağız”

CHP 2. sıradan 4. sıraya çıkan  Özgür Yılmaz ve 4. sıradan 5. sıraya gelen Hasan Öztürkmen’e partililer sahip çıktı. Sizleri bu seçimde  milletvekili yapmak için elimizden geleni yapacağız diyerek kenetlendi.   CHP listesi  dün yaşanan karmaşada  2. sıradaki Özgür Yılmaz  4. sıraya gelirken 4. sıradaki  Hasan Öztürkmen 5. sıraya gelmesi ile  partililer  kenetlendi. Hasan Öztürkmen […]

CHP 2. sıradan 4. sıraya çıkan  Özgür Yılmaz ve 4. sıradan 5. sıraya gelen Hasan Öztürkmen’e partililer sahip çıktı. Sizleri bu seçimde  milletvekili yapmak için elimizden geleni yapacağız diyerek kenetlendi.

 

CHP listesi  dün yaşanan karmaşada  2. sıradaki Özgür Yılmaz  4. sıraya gelirken 4. sıradaki  Hasan Öztürkmen 5. sıraya gelmesi ile  partililer  kenetlendi. Hasan Öztürkmen bundan önceki Milletvekilliği seçiminde 3. sırada olmasına rağmen çok az bir oyla  milletvekilliğini kaybetmişti.  Bunun yanı sıra  Rahmetli  Ahmet Yılmaz’ın  oğlu Özgür  Yılmaz’ın  bir anda haksız bir şekilde 2. sıradan 4. sıraya geçmesi ile   partililerin kenetlenmesine neden oldu. CHP örgütü  Yılmaz ve Öztürkmen’i bu seçimde  Milletvekili yapacağız. Muharrem İnce’yide Cumhurbaşkanı yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız.”diyerek ant içtiler.

Peki CHP’nin şu andaki  seçim durum nedir. 14 Milletvekili olduğu için  3 milletvekili çıkarma şansı vardı.  Özellikle Muharrem İnce’nin  Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi, Ak Parti’nin her geçen gün kan kaybetmesi, birde Millet ittifakından dolayı  kaybolan oylar en güçlü partiye girecek olması 4-5 arasında gelip gidiyordu. Şimdi CHP örgütü  el ele verirse  5 Milletvekili çıkarmamaları imkansız gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM