UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.231,9600
 • EURO
  $0,7565
 • ALTIN
  $42.461,5900
 • BIST
  1,1406
TAHMAZOĞLU ANLATTI  TRABZON  HAYRAN KALDI

TAHMAZOĞLU ANLATTI  TRABZON  HAYRAN KALDI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Trabzon’da düzenlenen Siyaset Akademisi programına, konuşmacı olarak katıldı. Trabzon AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’ne konuşmacı olarak katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı olduğu günden bu yana yaptığı hizmetleri anlattı. AK Parti Siyaset Akademisi eğitimleri kapsamında Trabzon’a giden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yerel yönetimlerde […]

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Trabzon’da düzenlenen Siyaset Akademisi programına, konuşmacı olarak katıldı.

Trabzon AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’ne konuşmacı olarak katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı olduğu günden bu yana yaptığı hizmetleri anlattı.

AK Parti Siyaset Akademisi eğitimleri kapsamında Trabzon’a giden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yerel yönetimlerde Şahinbey Modelini anlattı. Başkan Tahmazoğlu’nun Şahinbey İlçesi’nde yaptığı değişikliler birçok belediye tarafından da örnek alındı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediyeciliğin sadece yol ve kaldırım yapmaktan ibaret olmadığını belirterek “Siyaset akademisi AK Parti ile başladı. Ben ilk öğrencilerinden biriyim” dedi.

BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI DEĞİŞTİ

Siyaset akademisinde aldığı eğitimlerin çok faydasını gördüklerini anlatan Başkan Tahmazoğlu, şunları söyledi: “O yıllarda bir hocamız tarafından söylenen ‘Eğer bir işi başarmak istiyorsanız mutlaka o işin rüyasını görmeniz gerekir’ sözünü unutmadım. Belediyecilik Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla Türkiye’de yeni bir ufuk kazandı. Belediyeciliğin öncüsü ve bugün belediyelerin problemlerini ve sıkıntılarını en iyi bilen ve çözüm noktasında önünü açan yine Cumhurbaşkanımızdır. Yine ilk defa insanlarımız AK Parti döneminde belediyeciliğin asfalt, yol, kaldırım ve temizlik yapmaktan ibaret olmadığını, belediyeciliğin aslında doğumdan ölüme kadar her alanda tüm insanlarımızın ihtiyacını karşılayacak bir yapı olduğunu öğrenmiş oldu” dedi.

 

Başkan Tahmazoğlu, brifingde belediye olarak yaptığı Türkiye’ye örnek gösterilen kentsel dönüşüm çalışması, konut çalışmaları, gençlik merkezi ve sosyal tesisler, Pazar alanları, restorasyon, sokak sağlıklaştırma, sosyal yardımlar ve kültürel projeler hakkında bilgi verdi. Yapılan çalışmalardan dolayı uzun süre alkışlanan Tahmazoğlu, seminere katılanların sorularını cevapladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM