[wp-story id="118872"] Terlemez “Ben görev adamıyım” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.989,3300
 • EURO
  $1,0048
 • ALTIN
  $58.928,1300
 • BIST
  1,1595
Terlemez “Ben görev adamıyım”

Terlemez “Ben görev adamıyım”

Parti teşkilatı içerisinde sevilen isimlerden birisi olan Memik Terlemez, Ak Parti Gaziantep Milletvekilliğine aday adayı oldu. Tam bir görev adamı olan Terlemez’e  Parti tabanında büyük ilgi gördü Ak Parti’de siyaset yapan, bir dönem partinin Şehitkamil İlçe Başkanlığı görevini de gerçekleştiren Memik Terlemez, siyasi yaşamına parlamento çatısı altında devam etmek istiyor. Parti tabanından gelen talepleri dikkate […]

Parti teşkilatı içerisinde sevilen isimlerden birisi olan Memik Terlemez, Ak Parti Gaziantep Milletvekilliğine aday adayı oldu. Tam bir görev adamı olan Terlemez’e  Parti tabanında büyük ilgi gördü

Ak Parti’de siyaset yapan, bir dönem partinin Şehitkamil İlçe Başkanlığı görevini de gerçekleştiren Memik Terlemez, siyasi yaşamına parlamento çatısı altında devam etmek istiyor. Parti tabanından gelen talepleri dikkate alan Memik Terlemez, aday adayı olmaya karar verdi.

Görev adamı

Aday adaylığıyla ilgili süreci değerlendiren Memik Terlemez “Ben Ak Parti’de siyaseti hiçbir karşılık beklemeden yaptım. Bugüne kadar mahalle mahalle çalışarak, teşkilatın her kademesinde görev alarak, İlçe başkanlığı görevine kadar geldim. Meclis Üyeliği ve Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanlığı görevlerini üstlendim. Bana verilen tüm görevleri, emir kabul ederek, partililerimin ve vatandaşımıza hizmet üretmek adına kabul ettim ve bunları eksiksiz yerine getirdiğime inanıyorum” dedi.

Tabanın sesi olacağım

Parti tabanıyla yaptığı istişarelerde, kendisine aday olması yönünde sürekli telkinlerde bulunulduğunu belirten Terlemez “Dostlarımızın, partililerimizin ve halkımızın bu taleplerini daha fazla kırmayarak, milletvekili aday adaylığı ile süreci başlattım. Eğer teşkilatımız ve Genel Merkezimiz uygun görürse, bu kutsal görevi layıkıyla yapmak istiyorum. Özellikle Şehitkamil ilçemizin, Meclis çatısı altında temsili açısından, adaylığımı da görüyorum. Ancak her ne olursa olsun, partim nerede, hangi görevi verirse versin, partimin her zaman emrindeyim ve emrinde olmaya da devam edeceğim” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM