[wp-story id="118872"] Terlemez ” Büyüyen Türkiye İçin Ak Parti’den Adayım” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.854,5400
 • EURO
  $0,9135
 • ALTIN
  $41.750,0000
 • BIST
  1,1686
Terlemez ” Büyüyen Türkiye İçin Ak Parti’den Adayım”

Terlemez ” Büyüyen Türkiye İçin Ak Parti’den Adayım”

Memik Terlemez, Ak Parti’de taban siyasetini en iyi yapan siyasetçilerden birisi. Özellikle Şehitkamil ilçesinde köy ve mahalle bazında çok sevilen bir isim olan Terlemez, 24 Haziran seçimleri için milletvekili adayı oldu.   Mahalle temsilciliği ile başladı Memik Terlemez, Ak Parti ile başlayan siyaset yolculuğuna mahalle temsilciliğinden başladı. Taban siyaseti ile kısa sürede sivrilen Terlemez, Cuma […]

Memik Terlemez, Ak Parti’de taban siyasetini en iyi yapan siyasetçilerden birisi. Özellikle Şehitkamil ilçesinde köy ve mahalle bazında çok sevilen bir isim olan Terlemez, 24 Haziran seçimleri için milletvekili adayı oldu.

 

Mahalle temsilciliği ile başladı

Memik Terlemez, Ak Parti ile başlayan siyaset yolculuğuna mahalle temsilciliğinden başladı. Taban siyaseti ile kısa sürede sivrilen Terlemez, Cuma Güzel döneminde Şehitkamil İlçe yönetimine alıp başkan yardımcılığına getirildi. Köylü ve kentli herkes tarafından sevilen bir isim olan Terlemez, siyasetteki yükselişini sürdürüp Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığına getirildi.

 

Meclis üyeliği ve Başkan danışmanlığı

Memik Terlemez, hızlı yükselen siyaset yolculuğunda, Şehitkamil Belediye Meclis üyeliği ve Büyükşehir Belediye Başkan danışmanlığı görevlerini de yaptı. Aynı zamanda Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı da olan Terlemez, parti tabanından gelen yoğun baskılar üzerine, görevlerinden istifa edip milletvekilliğine aday adayı oldu. Ak Parti’den başvurusu yapan Terlemez, adaylık için iddialı.

 

Temayülün favorisi

Memik Terlemez, Ak Parti’de çarşamba günü gerçekleştirilecek olan temayülün de favori isimlerinden birisi. Teşkilattan gelme bir isim olduğu için temayüle favori olarak giren Terlemez, “Ak Parti, davamızın partisi. Recep Tayyip Erdoğan bu davanın lideri. 24 Haziran’da, Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapmak istiyoruz. Bunun için gece gündüz çalışacağız. Bu hedefe için teşkilat kökenli isimlere ihtiyaç var. Bu nedenle görev talip oldum. Ben partimin neferiyim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM