SON DAKİKA

Ak Parti’ de İlk Müracaat Ahmet Ünalan’dan

Bu haber 30 Nisan 2018 - 17:50 'de eklendi ve 35529 kez okundu. kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın, 24 Haziran 2018 tarihinde seçim açıklamasından sonra Gaziantepli iş adamı Ahmet Ünalan, sosyal medyada AK Parti   Gaziantep Milletvekili aday adayılığını ilk müracaat ettiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın, 24 Haziran 2018 tarihinde seçim açıklamasından sonra Gaziantepli iş adamı Ahmet Ünalan, sosyal medyada AK Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı olacağını ilk müracaat etti.

Gaziantepli hayırsever iş adamı Ünalan emlak ve inşaat sahibi Ahmet Ünalan, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın 24 Haziran 2018 tarihinde yapılması planlanan erken seçimle ilgili henüz bir takvim belirlenmediğini, ancak partisi tarih belirlediği an başvurusunu yapacağını belirterek, “Ak parti Gaziantep milletvekilliğine talibim. Allah’ın izniyle takvim açıklandığında aday adayı olacağım. Reisimiz ve davamızın lideri sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere aşıladığı hizmet aşkıyla ülkem ve Gaziantepli hemşehrilerime hizmet etmek için bu yola çıktım. durmak yok yola devam. Şu an partimizin bizlere aday adaylığı süreci noktasında bir bildirimi yok, önümüzde henüz bir takvim yok. Ondan dolayı herhangi bir işlem yapmış durumda değiliz. Partimiz nasıl bir süreç hazırlayacak, nasıl bir zamanlama hazırlayacak bu konuda tam bir bilgim olmadığından dolayı bekliyoruz. Partimiz yarın ‘aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlar başvursun’ dediği andan itibaren bir tarih, bir süreç belirlenirse o süreçte tabi biz de her aday adayı gibi gidip aday adayı olacağız. Tüm değerli dost, arkadaş, akraba ve partililerimize buradan aday adaylığımı duyuruyorum” dedi.

UA-76681437-2