[wp-story id="118872"] Vatandaş siyasette yeni yüzler istiyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.940,1400
 • EURO
  $0,9997
 • ALTIN
  $58.498,4700
 • BIST
  1,1594
Vatandaş siyasette yeni yüzler istiyor

Vatandaş siyasette yeni yüzler istiyor

24 Haziran’da yapılacak olan seçimde partiler aday adaylarını belirlemek için kıyasıya mücadele etmeye başladı.Milletvekili olmak isteyenler  kendi partilerine  müracaat ederek aday adaylık başvurularını  yapıyorlar. Peki halk yani seçmen bu tablo karşısında ne diyor ? Ak Parti  yeni kadro istiyor Ak parti seçmeni her dönem gördüğü tabloyu istemiyor. Yerine yeni yüzler, bilgili donamlı, partiyi bilen, seçmenin […]

24 Haziran’da yapılacak olan seçimde partiler aday adaylarını belirlemek için kıyasıya mücadele etmeye başladı.Milletvekili olmak isteyenler  kendi partilerine  müracaat ederek aday adaylık başvurularını  yapıyorlar.

Peki halk yani seçmen bu tablo karşısında ne diyor ?

Ak Parti  yeni kadro istiyor

Ak parti seçmeni her dönem gördüğü tabloyu istemiyor. Yerine yeni yüzler, bilgili donamlı, partiyi bilen, seçmenin dinleyen, halkla  iç içe olan  milletvekili istiyor.  Genel Merkez geçen seçimdeki gibi temayül yoklaması, anketleri ciddiye almayarak   aday tespiti yapılması  partide ve özellikle seçmende büyük sorun yaratıyor.

 

 CHP’de değişim zamanı

CHP’de her ne kadar ön seçim istese de, Baskın seçimde  atama olacak olması  bu isteklerini geri  çektiler. Ama Partiler özellikle  mevcut vekillerinin yerine yeni  isimlerin gelmesini istiyor. Bilgili donamlı, Partiye barışık,  ayda bir defa olsa parti toplantısı yapacak isimlerin gelmesini, genç dinamik  başarılı kişilerin gelmesini istiyor. CHP seçmenin  Yeni isimlerin gündeme gelmesini istiyor. Mevcut adayların partinin oylarını artırmadığının ancak  oy artıracak isimlerin gelmesinden ve kendilerinin iktidar  yolunu açacak  isimleri görmek istiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM