[wp-story id="118872"]  Yaşar Ağyüz’den istifa edenlere sert  tepki – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
 Yaşar Ağyüz’den istifa edenlere sert  tepki

 Yaşar Ağyüz’den istifa edenlere sert  tepki

 Cumhuriyet elden giderken sıralamalarını beğenmemek için istifa edenlere sert tepki gösteren CHP Eski milletvekili Yaşar Ağyüz,”  Cumhuriyet elden giderken, sıralamayı beğenmeyerek istifa etmek, Türkiye’nin kaderiyle oynamaktır.”dedi. CHP duayeni Şahinbey Belediye Başkanlığı yapan, Eski CHP Milletvekili  Yaşar Ağyüz, CHP’den sıralamayı beğenmeyerek istifa etmelerine sert tepki gösterdi. Ağyüz,” Herkes aday adayı olurken sıralama ne olursa olsun ben […]

 Cumhuriyet elden giderken sıralamalarını beğenmemek için istifa edenlere sert tepki gösteren CHP Eski milletvekili Yaşar Ağyüz,”  Cumhuriyet elden giderken, sıralamayı beğenmeyerek istifa etmek, Türkiye’nin kaderiyle oynamaktır.”dedi.

CHP duayeni Şahinbey Belediye Başkanlığı yapan, Eski CHP Milletvekili  Yaşar Ağyüz, CHP’den sıralamayı beğenmeyerek istifa etmelerine sert tepki gösterdi. Ağyüz,” Herkes aday adayı olurken sıralama ne olursa olsun ben partimin emrindeyim. Burada önemli olan Milletvekilliği değil, Cumhuriyet demediler mi? Peki şimdi sıralamayı beğenmeyerek istifa etmesi  çok yanlış.  Şimdi Bu arkadaşlar iyi düşünmeliler. İstifalarından vazgeçmeliler.”dedi.

Başkanlık değil, Güçlü parlamenter,

Bu seçimin çok önemli olduğunu belirten Ağyüz,” Bu seçimde ya güçlü parlamenter sistem kazanacak. Ya da başkanlık. Eğer başkanlık gelirse bir daha ki seçme seçilme hakları bile olmayacak.  Cumhuriyet yok olacak. Şu anda kimin hangi sırada olduğu önemli değil. Önemli olan Cumhuriyeti korumak.  Önemli olan Güçlü parlamenter sistemi tekrar kazanmak. Kuvvetler ayrılığını tekrar güçlendirmek.Eğer Başkanlık olursa Cumhuriyetin bütün değerleri yok olacaktır.”dedi.

Bu ateşi il ve ilçe başkanları söndürmeli

CHP’de yaşanan liste krizine ve istifalara değinen Ağyüz,” Şu anda CHP’deki gergin ortamı il ve ilçe başkanları  durdurmalıdır. Bunu yapabilecek kapasiteleri vardır. Hiç kimse CHP’den ve Cumhuriyet’ten  üstün değildir.  Bu olayı bir an önce bitmelidir.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM