SON DAKİKA

Yılmaz,”2019’a HAZIRIZ”

Bu haber 28 Aralık 2017 - 19:11 'de eklendi ve 1160 kez okundu. kez görüntülendi.

CHP İl ve ilçe Başkanlığı belirlendikten sonra  sokak ve mahalle çalışmalarına hız verdi.

CHP Şehitkamil İlçe Başkanlığına gelen  Av. Umut Yılmaz ve ekibi seçim çalışmalarına hız verdi. Umut Yılmaz göreve başladıktan sonra  mahalle toplantılarına ağırlık verdi.

Şehitkamil’de aynı anda 30 mahalle ziyareti

CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Av. Umut Yılmaz,”Şehitkamil Bölgesinde aynı saatte 30 farklı mahalledeydik. Hasırcıoğlu Mahallesinde Genci,yaşlısı, kadını Umutla karşıladı bizleri. Bizleri asıl umutlandıran ev toplantımızda mevcutta partimize oy vermeyen yurttaşlarımızla bir araya gelip fikir alışverişinde bulunmak, o kardeşlerimizi ikna edebilmek oldu..

Heyecanlıyız, 2019 bizim olacak..

İktidar olmak ve belediye olmak için  seçim zamanında söz verdiğini belirten Yılmaz sözlerine şöyle devam etti,”  Biz göreve gelirken  iktidar olmak  ve belediyeleri almak için mücadele edeceğimizi söyledik.  Şimdi eski yeni yönetimdeki arkadaşlarla beraber el ele verip  çalışmalarımızı sürdürüyoruz..”dedi.

Kadınlarımız ve gençlerimiz mücadelede tam destek veriyor

Genç  kadın  tüm partilerimiz canla başla çalıştığı belirten Yılmaz,”  Bizi bu zorlu çalışmalarımızda  gencimiz kadınlarımız olağan üstü performans düzenliyor. Erkekler bir bölümde toplanırken, kadınlarımız ayrı bir bölümde  bayanlarla bir araya geliyorlar.

CHP değil, diğer partiler katılımı yüksek

Yılmaz,” Yaptığımız ev ve mahalle ve kahve toplantılarına  sadece CHP değil, diğer partilerin katılımı bizi sevindiriyor. Halkımız ekonomi kriz altında perişan. Gelecekte güven yok. AK Partiye güven azalmış. Sadece CHP’ye güveniyorlar.”dedi.

UA-76681437-2