[wp-story id="118872"] 2018 Yılı Kömür Kalitesi  Gündeme Alındı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
2018 Yılı Kömür Kalitesi  Gündeme Alındı

2018 Yılı Kömür Kalitesi  Gündeme Alındı

Gaziantep Mahrukatçılar Odası Başkanı Müslüm Keklik ile Polat Madencilik İthalatçı Firması ve Gaziantep bayisi Aykurt Kömürcülük düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi. Mahrukatçı esnaflarının da yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantının gündemini ise 2018 yılı kış hazırlıkları ve kaliteli yakıt kullanımının temini oldu. KEKLİK: TEMİZ BİR HAVA İÇİN KALİTELİ KÖMÜR TEMİN EDİYORUZ İthalatçı firma ile Mahrukatçı […]

Gaziantep Mahrukatçılar Odası Başkanı Müslüm Keklik ile Polat Madencilik İthalatçı Firması ve Gaziantep bayisi Aykurt Kömürcülük düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi. Mahrukatçı esnaflarının da yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantının gündemini ise 2018 yılı kış hazırlıkları ve kaliteli yakıt kullanımının temini oldu.
KEKLİK: TEMİZ BİR HAVA İÇİN KALİTELİ KÖMÜR TEMİN EDİYORUZ
İthalatçı firma ile Mahrukatçı esnaflarının bir araya getirilerek 2018 yılı için istişarelerde bulunulduğunu belirten Başkan Keklik, “İthalatçı firma ile bir araya geldik ve Gaziantep’in daha kaliteli kömür kullanımı için istişarelerde bulunduk. Şehrimiz hava kirliliği ile mücadele eden bir şehirdir. Bizler de gerek yöneticiler gerekse esnaflar olarak daha kaliteli kömürleri şehrimize getirmek istiyoruz. Kaliteli kömür satan tüm firmaların ve ithalatçı şirketlerin Gaziantep Mahrukatçılar Odası olarak destekçisiyiz. Yaklaşık olarak toplantımıza 150 kişilik bir katılım sağlandı. Esnaflarımız da ithalatçı firma ile istişareler yaptı. Satın alacağı ve halka ulaştıracağı kömürlerin kalitesi hakkında görüş alışverişinde bulundular. Oda başkanlığımız tarafından bir yıl içinde tüketilen kömür tonajları bildirildi. Amacımız daha kaliteli bir hava için daha kaliteli kömür kullanımıdır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM