[wp-story id="118872"] Adil Konukoğlu rotayı çizdi – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.113,7000
 • EURO
  $0,9990
 • ALTIN
  $43.915,7100
 • BIST
  1,1712
Adil Konukoğlu rotayı çizdi

Adil Konukoğlu rotayı çizdi

“Hedefe ilk ulaşan olmak istiyoruz” Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep’in kulüp başkanı Adil Konukoğlu, bu sezon ipi göğüsleyen ve hedefe ilk ulaşan takım olmak istediklerini belirtti. Takım olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ve yaptıkları transferlerle kadroyu güçlendirdiklerini dile getiren Konukoğlu, Bu sezon hedefe ulaşan ilk takım olmak istiyoruz” dedi. Gazişehir Gaziantep Futbol […]

“Hedefe ilk ulaşan olmak istiyoruz”

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep’in kulüp başkanı Adil Konukoğlu, bu sezon ipi göğüsleyen ve hedefe ilk ulaşan takım olmak istediklerini belirtti. Takım olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ve yaptıkları transferlerle kadroyu güçlendirdiklerini dile getiren Konukoğlu, Bu sezon hedefe ulaşan ilk takım olmak istiyoruz” dedi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu,  takımın Afyonkarahisar’daki hazırlık çalışmalarının ve buradaki kamp döneminin iyi geçtiğini hatırlatarak, çalışmaların oldukça verimli geçtiğini söyledi.

BAŞARILI OLMAK İSTİYORUZ

Bu sezon Spor Toto 1. Lig’in oldukça zorlu geçeceğini aktaran Konukoğlu, yönetim ve teknik ekip olarak her türlü çabayı göstererek, bu zorlu yolda başarılı olmaya çalışacaklarını kaydetti. Yaptıkları transferlerle kadronun güçlendiğini ve eksikleri olmadığını dile getiren Konukoğlu, “Bu sezon hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

FORMAYI ALMAK KOLAY DEĞİL

Konukoğlu, antrenmanlarda herkesin var gücüyle çalıştığını dile getirerek, “Bu sene forma kolay değil, herkes formayı giymek için çok çaba sarf etmek zorunda. Çünkü kadro derinliğimiz çok fazla. Bu geniş kadro içinde formayı kapabilmek artık futbolcuların elinde. Kim çalışır, emek verir, daha çok emek harcarsa formayı o kapar.” ifadelerini kullandı.

KİMSEYE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Bu sene sezona çok iddialı başlayacaklarını belirten Konukoğlu, şöyle devam etti: “Şehirle bütünleşmiş durumdayız. Basınımızla, taraftarımızla inşallah bu sezon hiçbir şekilde, hiç kimseye fırsat vermeden elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Hatta bu sezon ipi göğüsleyen ve hedefe ilk ulaşan olmak istiyoruz. Bizim en büyük arzumuz, taraftarlarımızın bize sahip çıkması. Çünkü çok güçlü takımlar oluşturuldu ve geçen sezondan daha güçlü bir lig bizi bekliyor. Bütün takımlar çok iddialı transferler yaptı ve çok iddialı bir şekilde hazırlanıyorlar. Bizler de elimizden geleni yapacağız ama ben inanıyorum bu takım başarır” diye konuştu.

TARAFTARIMIZ YANIMIZDA OLSUN

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, taraftarların vereceği destekle başarılı olacaklarına inandığını belirterek, “taraftarımızı bu sezon yanımızda görmek istiyoruz. El ele vererek ve kenetlenerek bu işi başaracağız. Ben buna inanıyorum. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü bu sezon ipi göğüsleyecek. Herkesinde inanmasını diliyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM