SON DAKİKA

Başar KÜÇÜKPARMAK Kentimizin Onuru Oldu

Bu haber 28 Mart 2018 - 17:13 'de eklendi ve 10196 okundu kez görüntülendi.

MMO’NUN 47. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

Şube Yönetim Kurulu Eski Başkanı Başar KÜÇÜKPARMAK, Makina Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyeliğine Seçildi.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın 47. Olağan Genel Kurulu 24 – 25 Mart 2018 tarihlerinde Ankara Kocatepe Kültür Merkezi’nde yapıldı.

MMO Gaziantep Şubesi’nden 23 asıl delege ve 12 yedek delege olarak toplam 35 üyenin katıldığı Genel Kurulda, MMO Gaziantep Şubesi’nin 46. Dönem Çalışma Raporu değerlendirilip, yeni dönem çalışma programı ana hatları belirlendi.

25 Mart 2018 Pazar günü yapılan seçimlerde ise Oda Yönetim Kurulu, Oda Onur Kurulu, Oda Denetleme Kurulu ile MMO’yu TMMOB Genel Kurulu, Yönetim Kurulu, Yüksek Onur ve Denetim Kurullarında temsil edecek delegeler seçildi.

Seçimlerde, Gaziantep Şubesinin 8, 9 ve 10. Dönem MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Başar KÜÇÜKPARMAK, Makina Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyeliğine seçildi. Uzun dönemler Şubemizde farklı görevlerde yöneticilik yapan Orhan Tevfik OKUDUCU ise MMO Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi.

MMO Gaziantep Şube Başkanı Hüseyin Ovayolu; yeni seçilen MMO 47. Dönem Yönetim Kurulunu ve diğer tüm kurulları tebrik ederken, Gaziantep’i temsil edip onurumuz olan her iki üyemizi tebrik ediyor, görevlerinde başarılar dilerken, Genel Kurula katılan, destek veren tüm delegelerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
UA-76681437-2