[wp-story id="118872"] BAŞKAN TAHMAZOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR YAPIN – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.866,7300
 • EURO
  $1,1002
 • ALTIN
  $64.106,1200
 • BIST
  1,1625
BAŞKAN TAHMAZOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR YAPIN

BAŞKAN TAHMAZOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR YAPIN

Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur ilkesiyle hareket eden Şahinbey Belediyesi, Kavaklık Parkı’nda vatandaşlarında katıldığı  ‘Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım’ yürüyüşü düzenledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşların katılığı yürüyüşte gençler, ellerinde “her gün 10 bin adım”, “yaşam boyu spor, yaşam boyu sağlık”, “spor yap sağlıklı kal” mesajları taşıyan pankartlar […]

Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur ilkesiyle hareket eden Şahinbey Belediyesi, Kavaklık Parkı’nda vatandaşlarında katıldığı  ‘Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım’ yürüyüşü düzenledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşların katılığı yürüyüşte gençler, ellerinde “her gün 10 bin adım”, “yaşam boyu spor, yaşam boyu sağlık”, “spor yap sağlıklı kal” mesajları taşıyan pankartlar taşıdılar.

SPOR YAPALIM SAĞLIKLI KALALIM

‘Sağlığınız için Her Gün 10 bin Adım’ yürüyüşünü vatandaşlarla birlikte yapan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Sağlıklı bir yaşam için spor şart bu nedenle vatandaşlarımızı her gün 10 bin adım atmaya davet ediyoruz. Sloganımız ‘Spor Yapalım Sağlıklı Kalalım ’bu çerçevede yürüyüşler ve bisiklet yarışları düzenliyoruz. Bu programımızda da sabah 7 de Kavaklık Parkı’nda vatandaşlarımızla bir araya gelerek, spor ve yürüyüş yaptık. Vatandaşlarımıza su, yeşil elma, ip atlamaları için ip dağıtımı ve tişört hediye ettik. Haftaya bu etkinliğimize devam edeceğiz. Amacımız bunu yaygın hale getirtmek. Önümüzdeki hafta Cumartesi günü yürüyüş Pazar günüde bisiklet turu düzenleyeceğiz. İstiyoruz ki her vatandaşımız düzenli olarak spor yapsın ve sağlıklı kalsın. Herkese sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM