[wp-story id="118872"] BAŞKAN TAHMAZOĞLU ŞEHİT AİLELERİNİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMADI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.471,5500
 • EURO
  $1,0793
 • ALTIN
  $48.015,1100
 • BIST
  1,1727
BAŞKAN TAHMAZOĞLU ŞEHİT AİLELERİNİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN TAHMAZOĞLU ŞEHİT AİLELERİNİ VE GAZİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Kurban Bayramı’nda Şehit Ailelerini ve Gazileri yalnız bırakmadı.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ile birlikte Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Hamza Bayındır ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Mehmet Yeter ile bir araya geldi.

ONLAR BİZİM BAŞIMIZIN TACI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olduğunu belirtrek “Öncelikle tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Bu vatan için seve seve canlarını feda eden şehitlerimizin gönlümüzdeki yeri her zaman çok farklı. Onlardan geriye kalan şehit anneleri, eşleri ve çocukları bizlere emanet. Bizde onları ziyaret ederek, hasbihal ediyoruz. Biz her zaman şehit ailelerimizin yanındayız. Bizlerde kendilerinin birer evladıyız. Allah kendilerine hayırlı uzun ömürler versin” dedi.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU.

Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamza Bayındır, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na her zaman duacıyız, hiçbir zaman bizi yalnız bırakmadı. Tüm sıkıntılarımızda çözüm odaklı oldu ve hiç birine ben yapamam demedi. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKANA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Mehmet Yeter ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun her zaman yanlarında olduğunu belirterek, “Her zaman bizlerin yanında olan Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum. Kendisi sadece bayramlarda değil yılın 12 ayında bizlerin yanında. Bizlerin tüm sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM