[wp-story id="118872"] BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “VATANDAŞLARLA PEDAL ÇEVİRDİ” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.824,1100
 • EURO
  $1,0948
 • ALTIN
  $62.405,4300
 • BIST
  1,1656
BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “VATANDAŞLARLA PEDAL ÇEVİRDİ”

BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “VATANDAŞLARLA PEDAL ÇEVİRDİ”

Şahinbey Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bisiklet turu düzenledi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda başlayan bisiklet turu, Kırkayak Parkı, Ordu Caddesi, Harikalar Diyarı, Masal Parkı önü, Gazi Muhtar Caddesi istikametinden sonra tekrar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda son buldu. Şahinbey Belediyesi bisiklet turuna katılan vatandaşlara Türk Bayraklı tişört, kask ve matara […]

Şahinbey Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bisiklet turu düzenledi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda başlayan bisiklet turu, Kırkayak Parkı, Ordu Caddesi, Harikalar Diyarı, Masal Parkı önü, Gazi Muhtar Caddesi istikametinden sonra tekrar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda son buldu. Şahinbey Belediyesi bisiklet turuna katılan vatandaşlara Türk Bayraklı tişört, kask ve matara hediye etti. Başkan Mehmet Tahmazoğlu ayrıca bisiklet turunu önde tamamlayan minik Enes’e bisiklet hediye etti.

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN

Gençlerle birlikte pedal çeviren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşları spor yapmaya teşvik etmek için bu tür organizasyonlar düzenlediklerini belirterek “Öncelikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikler çerçevesinde sağlık için hareket, hareket için bisiklet turunu düzenledik. Amacımız hareket edip, spor yapıp, sağlıklı kalmak. Bu nedenle bu tür etkinlikleri devam ettireceğiz. Her hafta en azından bisiklet turu ve yürüyüş yaparak, vatandaşlarımızı her gün en az 10 bin adım atmaya teşvik ediyoruz. Spor yaptığımız zaman daha sağlıklı kalıp birçok hastalıktan ve obeziteden kurtuluyoruz. Bu nedenle spor yapmaya teşvik edip spor malzemeleri dağıtmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki tüm yarışmalarımızda ödül olarak bisiklet dağıtmaya devam edeceğiz. Böylelikle hem spor malzemelerinin hem de spor alanlarının sayısını artırarak, insanlarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmış olacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM