[wp-story id="118872"] Bayram Yılmakaya ve İrfan Kaplan Mazbatalarını Aldılar – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.516,0300
 • EURO
  $1,0869
 • ALTIN
  $48.635,1800
 • BIST
  1,1727
Bayram Yılmakaya ve İrfan Kaplan Mazbatalarını Aldılar

Bayram Yılmakaya ve İrfan Kaplan Mazbatalarını Aldılar

CHP Gaziantep milletvekili seçilen Bayram Yılmazkaya ile İrfan Kaplan da MHP’lilerden sonra düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar. YILMAZKAYA: LAYIK GÖRENLERE TEŞEKKÜRLER Tören sırasında konuşan Bayram Yılmazkaya, Gaziantep milletvekilliğinin çok büyük bir görev ve onur olduğunu söyledi. Babasının da eski bir milletvekili olduğunu ve kendisine de nasip olduğunu belirten Yılmazkaya, “Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek […]

CHP Gaziantep milletvekili seçilen Bayram Yılmazkaya ile İrfan Kaplan da MHP’lilerden sonra düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.

YILMAZKAYA: LAYIK GÖRENLERE TEŞEKKÜRLER

Tören sırasında konuşan Bayram Yılmazkaya, Gaziantep milletvekilliğinin çok büyük bir görev ve onur olduğunu söyledi. Babasının da eski bir milletvekili olduğunu ve kendisine de nasip olduğunu belirten Yılmazkaya, “Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğim. Seçim süresince bizlere destek olanlara sonsuz teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

KAPLAN: KENTİN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIYACAĞIZ

CHP Gaziantep milletvekili seçilen bir diğer isim olan İrfan Kaplan da, 8’inde meclise gidip yemin ettikten sonra milletvekili olarak göreve başlayacaklarını söyledi. Gaziantep’in milletvekili olacağını belirten Kaplan, “İnşallah seçim süresince veya öncesinde kentin sorunlarını çok iyi tespit ettik. Buranın sorunlarını meclise taşıyacağız ve çözüm bulunması yönünde çalışacağız. İnşallah görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bize bu görevi layık görenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM