[wp-story id="118872"] “BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.441,9700
 • EURO
  $1,0778
 • ALTIN
  $47.870,4600
 • BIST
  1,1727
“BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

“BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

  Kıymetli Gaziantepliler; Bayramlar; kardeşlik, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma hissiyatımızın en güzel şekilde sergilendiği çok özel günlerdir. Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz. Hakk’a teslimiyet ve kulluk vazifemizin en güzel tecellisi olan “kurban”, özü itibariyle yeryüzündeki bütün insanlığa barış, huzur ve kardeşlik çağrısı […]

 

Kıymetli Gaziantepliler;

Bayramlar; kardeşlik, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma hissiyatımızın en güzel şekilde sergilendiği çok özel günlerdir.

Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Hakk’a teslimiyet ve kulluk vazifemizin en güzel tecellisi olan “kurban”, özü itibariyle yeryüzündeki bütün insanlığa barış, huzur ve kardeşlik çağrısı yapar.

Bayram vesilesiyle yapılan ibadet, dua ve kesilen kurbanların Allah katında makbul olması en büyük temennimizdir.

Ülke ve millet olarak bizi birbirimize bağlayan inanç ve ruh birliğimizin daha da güçlendirilmesi, yıkıcı ve bölücü hain niyetlerin bertaraf edilmesi için bayramlarımızı güzel bir fırsat olarak görüyoruz.

Bu mübarek günlerde yardıma muhtaç durumdaki kardeşlerimize şefkatle yardım elimizi uzatmalı, düşkünlerin yanlarında bulunmalı, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirmeliyiz.

Bayramın ülkemize ve bütün İslam âlemine huzur ve barış getirmesi, mazlumlara kurtuluş müjdesi olması, dargınlık ve kırgınlıkları sona erdirmesi temennisiyle siz değerli Gaziantepli hemşehrilerimin bayramlarını kutluyorum.

Bu cennet vatanın savunması uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat, kederli şehit ailelerimize de sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Bayramın birlik ve beraberliğimizi daim kılması dileğiyle sevgi ve saygılar sunuyorum.

Bayramınız mübarek olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM