SON DAKİKA

Büyükşehir zor ama Metropol ilçeler  CHP’nin mi?

İyi Parti ve CHP’nin Millet ittifakında  Belediye Başkan adaylarının İyi Partiye verilmesiyle  tekrar gündeme bomba gibi düştü, Ankara’da görüşme yapan CHP İl Başkanı Melih Meriç,” Büyükşehir  zor ama Metropol ilçelerin CHP’ye verilmesi için mücadele ediyoruz.

Bu haber 24 Ocak 2019 - 20:11 'de eklendi ve 26229 kez okundu. kez görüntülendi.

İyi Parti ve CHP’nin Millet ittifakında  Belediye Başkan adaylarının İyi Partiye verilmesiyle  tekrar gündeme bomba gibi düştü, Ankara’da görüşme yapan CHP İl Başkanı Melih Meriç,” Büyükşehir  zor ama Metropol ilçelerin CHP’ye verilmesi için mücadele ediyoruz.Yılan hikayesine dönen Millet İttifakında belediye başkan adaylarını belirlemek için her an değişik haberlerle milletin beyni döndü.”dedi.

Bir Gün İyi Parti bir gün CHP bir gün herkes kendi adayını derken, En son CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  ile İyi Parti Genel meral Akşener’in bir araya geldiğinde  Gaziantep’te İyi Partinin adayları çıkacak denmesiyle  birlikte  Gaziantep’e bomba gibi düştü. Apar topar genel merkeze giden  CHP il Başkanı Melih Meriç,” Olayın son durumu hakkında bilgi alınırken, büyükşehir adayını İYİ Parti çıkaracak gibi ama ilçelerin CHP’ye verilme durumunun var olma durumu var.”dedi.

UA-76681437-2