SON DAKİKA

Celal Doğan nabız yokluyor

DSP’den Büyükşehir adaylığında adı  geçen Celal Doğan  Gaziantep’e gelerek siyasi nabız tutmaya başladı.

Bu haber 30 Ocak 2019 - 18:38 'de eklendi ve 32629 kez okundu. kez görüntülendi.

31 Marta yapılacak olan yerel seçim ismi en çok gündeme gelen Celal doğan’a “Başkanımız Ol” baskısı devam ediyor.  Önce Millet ittifakında Gaziantep  büyükşehir’de   ismi geçen ama İyi parti kabul etmeyince  herkes kendi adayını çıkarsın  formülünden  İYİ  parti tarafından kabul görmeyince  vatandaş  gel bizim başkanımız olda nasıl olursan ol  diyerek baskı kurdu.

Hizmetten mahrum kaldık

Gaziantep’te inceleme yapan Celal doğan,” Beni ,buraya gel başkanımız ol, senin belediyeciliğin  başarını  unutamadık. Gaziantep hizmete mahrum kaldı. Gel bizim başkanımız ol diyerek beni çağırdılar. Beni bu görevde  görmek isteyenler  her partiden herkesimden yoğun telefonlar aldım. Biz de Gaziantep’e gelerek  buradaki halkın kendimize göre bize bakış açısına bakıp birkaç gün içinde kararımızı vereceğiz.”dedi.

 Herkesimden destek geliyor

Herkesimden  destek geldiğini  belirten  Doğan sözlerine şöyle devam etti,”15 Yıllık Belediye Başkanlığı ,4 yıllık milletvekili döneminde  her zaman halkın yanında oldum. Kimseye tepeden bakmadım. Belediye Başkanlığı döneminde ve milletvekili döneminde kapım her zaman vatandaşa açık oldu. Kimseye tepeden bakmadım.”dedi.

Ofisine Binlerce ziyaretçi gelerek  Celal doğan’a sevgilerini belirterek, desteklerini belirttiler.

UA-76681437-2