SON DAKİKA

CHP Adaylar TAMAM Sıra Çalışmalarda

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin 12 maddelik seçim bildirgesini açıkladı, aralarında Gaziantep’inde bulunduğu belediye başkan adaylarını tanıttı.

Bu haber 10 Şubat 2019 - 23:13 'de eklendi ve 15829 kez okundu. kez görüntülendi.

 

 

CHP yerel seçim aday tanıtım toplantısı Arena Spor Salonu’nda yapıldı. Kılıçdaroğlu, “Türkiye’yi 21. yüzyılın yıldızı haline getirmek için mücadele edeceğiz. Bizim mücadelemiz; onur, hak, adalet, birlikte kardeşçe yaşama mücadelesidir. Biz dostluktan, haktan, adaletten söz edeceğiz. Bu ülkenin adalete, hakka ve hukuka ihtiyacı var. Bu ülkenin birlikte yaşamaya ihtiyacı var. Bu ülkede herkesin ekmeğe, işe ihtiyacı var. Biz bu güzel toplumu cennete dönüştürmek için mücadele edeceğiz. Belediye başkanlarımızın temel görevlerinden birisi bu olacaktır.”dedi “Bu toplantıdan sonra herkes alana çıkacak”diyen Kulıçdaroğlu şunları söyledi :” Asla ve asla kırıcı bir kullanmadan, herkesi dinleyerek ve onun sorunlarına nasıl çözüm üreteceğimiz anlatarak ülke sathına yayılacağız. İYİ Parti ile işbirliği yaptık, Sayın Akşener’e ve tüm İYİ Partililere sevgilerimizi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Saadet Partisi ile dirsek teması yaptık, bütün Saadet Partililere sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum.”dedi.

İŞTE CHP’NİN GAZİANTEP ADAYLARI

Şahinbey Sezgin Sönmez, Şehitkamil Nesrin Tuncel, Oğuzeli Mustafa Dinçkan, Araban Hasan Doğru, Karkamış Ali Doğan, İslahiye Mustafa Köse

UA-76681437-2