[wp-story id="118872"] CHP DURMUYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.828,9600
 • EURO
  $0,9069
 • ALTIN
  $41.509,6900
 • BIST
  1,1677
CHP DURMUYOR

CHP DURMUYOR

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar İlçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar İlçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Oğuzeli ve Karkamış ilçelerinde esnaf ziyaretlerini yapan İl Başkanı Uçar, bu hafta sonu ise İslahiye ve Nurdağı İlçelerinde çiftçi, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları yerinde dinledi. Ayrıca gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından İslahiye’li şehidimiz Uzman Çavuş Veysel Günay’ın ailesini ziyaret ederek, başsağlığı dileklerini iletti.

Gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkanı Uçar, şu ifadeleri kullandı; “Bizler, Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Bugüne kadar dile getirdiklerimiz vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sorunlarıdır. Gittiğimiz her yerde yurttaşlarımız ekonomik sıkıntılardan, işsizlikten ve zamlardan dert yanıyor. Geçim derdi insanlarımızı kara kara düşündürüyor. Çiftçi ürettiğinin para etmemesinden, buna karşın giderlerin de her geçen gün artmasından dolayı ne yapacağını şaşırmış durumda. Esnaflarımız pandemide destek göremedi; elinde avucunda ne varsa tüketmiş, birikimi bulunmayan esnafımız ise bankalara borçlanmış durumda. Cumhuriyet tarihinde daha önce hiç görülmemiş rekor seviyede işsizlik ile karşı karşıyayız. Muhtarlıklar icra tebligatları ile dolmuş. Ekonomide yaşanan kriz yurttaşlarımızı derinden etkiliyor, sosyal sorunlar sarmalına ve umutsuzluğa neden oluyor. Tüm bunlara rağmen çizilen pembe tablolar, halkın sorunlarından uzak açıklamalar, iktidarın vatandaşımızın gündeminden ne kadar koptuğunun göstergesi.

Buradan tüm hemşehrilerime sesleniyorum Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi; umutsuzluğa asla yer yok. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler ilk seçimde dostlarımızla birlikte Millet İttifakı olarak Önce Allah’ın izni sonra yurttaşlarımızın takdiri ile iktidara geldiğimizde ülkemizi ve milletimizi hep beraber hak ettiği aydınlık günlere taşıyacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM