CHP Gençosman Killik’i ağırladı

CHP Gençosman Killik’i ağırladı

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun 17 Kasım’da kentten ayrılmasının ardından 18 Kasım Cuma günü CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik Gaziantep’e geldi. CHP Gençlik Kollar Genel Başkanı Genç Osman Killik, Mavikent Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

ABONE OL
20 Kasım 2022 21:02
CHP Gençosman Killik’i ağırladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep’te dur durak bilmiyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik’in kentte gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin, CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar açıklamalarda bulundu.

Gaziantep, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kentte gerçekleştirdiği ziyaret ile hareketlendi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu Gaziantep – Kilis Programı için 16 Kasım Çarşamba akşamı geldiği Gaziantep’te basına kapalı olarak gerçekleştirdiği özel toplantının ardından temaslarda bulunmak üzere Kilis’e geçti.

UÇAR, TOPLANTININ DETAYLARINI PAYLAŞTI

CHP İl Başkanı Uçar, çarşamba akşamı yapılan toplantıda geçmişte ANAP, DYP VE MHP’de görev yapmış siyasilerin yanı sıra iş ve akademi dünyasından katılımcıların da bulunduğunu toplantının oldukça verimli geçtiğini belirtirken, mülteci sorunu başta olmak üzere, enflasyon ve döviz kurlarındaki istikrarsızlığın sonuçları ele alındığını kaydetti.

TOPLANTILAR DEVAM EDECEK!

İl Başkanı Uçar, gerçekleştirilen toplantıya benzer toplantıların Kılıçdaroğlu ve kurmayları tarafından da devam ettirileceğinin altını çizerken, Gaziantep’in tüm toplumsal bileşenleri ile bir araya gelmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

GENÇOSMAN KİLLİK GAZİANTEP’E GELDİ!

Ziyaretin hemen ardından ise CHP İl Başkanlığı Av. Zihni Kutlar Konferans Salonunda, “Açık Kürsü” toplantısı gerçekleştirdi. Gençlerin yoğun katılım gösterdiği toplantıda gençler fikirlerini ve sorunlarını Genel Başkan Killik ile paylaştı.

CHP HEYETİ, GAZİANTEPSPOR TARAFTARI İLE BULUŞTU

Gençlik Kolları Genel Başkanı Genç Osman Killik,  İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, Şahinbey İlçe Başkanı Av. Aydın Şahin, Şehitkamil İlçe Başkanı Av. Yunus Özmen ve İl Gençlik Örgütü Başkanı Berfin Çelik Karşıyaka’da Gaziantepspor taraftarı ile bir araya geldi.

UÇAR TARAFTARA SÖZ VERDİ

CHP İl Başkanı Uçar , kaderine terk edilen Gaziantepspor’un yeniden sahalara dönebilmesi için gerekenleri yapacaklarını söylerken, Gaziantep Arena stadyumunun da adının değiştirilerek, Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu olacağını söyledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r